Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Стипендії Чівнінг Інституту Відкритого Суспільства та Міністерства закордонних справ Великої Британії на 2007-2008 рр.

21 листопада, 2006 р.

    Інформаційно-консультативний центр „Міжнародна освіта” запрошує громадян України взяти участь у конкурсі на отримання стипендій за програмою “Чівнінг” Інституту Відкритого Суспільства / Міністерства Закордонних Справ Великої Британії на 2007 – 2008 рік.
    
    Стипендіальна програма надає можливість одержання післядипломної освіти, термін навчання - до 1 року. Стипендія покриває всю вартість навчання в університеті, витрати на проїзд до Великобританії, а також основні витрати на проживання для однієї особи.
    
    До Вашої уваги такі стипендії в рамках програми:
    
    • Стипендія на проведення досліджень протягом 9 місяців в Оксфордському університеті (жовтень 2007 – червень 2008р.) з метою сприяння роботі над кандидатською дисертацією апліканта, який має на меті подальший захист дисертації в Україні. Стипендії призначені для досліджень в галузі гуманітарних, соціальних наук або дисциплін, пов’язаних з дослідженням навколишнього середовища.
    
    • Тримісячна стипендія на дослідження в галузі прикладних соціальних наук в Оксфордському університеті для посадових осіб, експертів або консультантів, які працюють у державних органах або громадських організаціях і мають бажання здійснити дослідження за темами, які безпосередньо стосуються вдосконалення діяльності або функціонування цих інституцій.
    
    • Однорічна стипендія для одержання ступеню Магістра в Оксфордському університеті. Кандидати можуть отримати перелік чинних напрямків у Інформаційно-консультативному центрі “Міжнародна освіта - Академія”. Апліканти повинні подати дві аплікаційні форми: одну – до ІКЦ “Міжнародна освіта” (з метою отримання стипендії), другу – до Оксфордського університету (для вступу до університету).
    
    • Дванадцятимісячна стипендія для одержання ступеню Магістра з політичної філософії (Ідея толерантності) в Йоркському університеті (жовтень 2007 – вересень 2008р.).
    
    Претенденти повинні мати відмінну академічну кваліфікацію, чітко і точно зазначити, що вони мають намір вивчати; а також вільно володіти англійською мовою.
    
    Додаткову інформацію та аплікаційні форми можна одержати в:
    
    Інформаційному центрі “Міжнародна освіта - Академія”
    НаУКМА, 5 корпус
    вул.Волоська, 8/5, кім. 319,
    Київ, 04070, Україна
    Телефон: (044) 425 60 33
    Електронна пошта: dp_educ@ukma.kiev.ua
    
    Кінцевий термін надходження заповнених аплікаційних форм за зазначеними адресами - 24 листопада 2006 року. Інтерв’ю для кандидатів, які пройшли попередній відбір, відбудеться в Україні протягом тижня, який починається 9 квітня 2007 року.
    
    Розглядатися будуть лише кандидатури тих осіб, які зможуть бути присутні на інтерв’ю впродовж зазначеного тижня.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю