Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Нагородження фіналістів конкурсу «Студент року - 2006»

23 листопада, 2006 р.

    Підходить до свого завершення проект для активної обдарованої молоді Рівненщини та Волині «Студент року - 2006». Останнім етапом конкурсу стане урочисте нагородження фіналістів та переможців, що відбудеться в м. Луцьк 21 листопада.
    
    Організаторами конкурсу стали рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» та Молодіжна рада Луцька. Проект представляє собою конкурс для активної та обдарованої молоді, що має вагомі надбання та досягнення у різних галузях.
    
    18 листопада відбулося засідання компетентного журі, що і визначило фіналістів та переможців конкурсу. Прослідкувати за перебігом засідання, що відбувалося в приміщенні кафе «Козирна Карта», мали змогу і рівненькі журналісти. Засідання тривало біля 3 годин, адже свої анкети подали понад 200 учасників. За словами журі, обрати переможців було досить нелегко, адже гідних представників було чимало. Уваги заслуговували усі анкети, але все ж таки були обрані по три фіналісти в кожній номінації, один з яких став переможцем.
    
    Імена переможців, звісно, поки що тримаються в таємниці. Дізнатися про свою перемогу учасники конкурсу зможуть лише на кінцевому етапі конкурсу - нагородженні. Фінал конкурсу відбудеться 21 листопада в приміщенні обласного академічного театру ім. Т. Г. Шевченка (м. Луцьк), де урочисто під час шоупрограми будуть оголошенні вісім найкращих студентів Рівненщини та Волині у 2006 році. Гостями концертної програми стануть відомий одеський гурт «FLEUR» та співак Павло Табаков. Початок нагородження о 18.30.
    
    За додатковою інформацією звертайтеся до Голови міської «Фундація Регіональних Ініціатив» Позняк Вікторії 80636179709


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю