Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Молодь Херсона згадала помаранчеві події

24 листопада, 2006 р.

    *** У День Свободи, 22 листопада, лідери та активісти молодіжних громадських організацій регіону зібралися на круглий стіл «Помаранчеві події: два роки потому».
    
    Учасники засідання відзначили як позитивні так і негативні наслідки помаранчевих подій, але в цілому зійшлися на думці, що події дворічної давності зіграли важливу роль і дали новий поштовх у розвитку громадянського суспільства в Україні.
    
    Крім того, молодіжними лідерами було відзначено роль помаранчевих подій в активізації молодіжного руху та становленні нових молодіжних лідерів, зокрема й у нашому регіоні.
    
    Перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова ради з питань молодіжної політики ОДА Ігор Яковлєв закликав усіх учасників зборів бути більш ініціативнішими і не бути осторонь від процесів розвитку молодіжного політики регіону. А зокрема, узяти активнішу участь у підготовці та проведенні Обласного молодіжного форуму, який відбудеться у грудні поточного року.
    
    За результатами роботи, учасниками круглого столу було підтримано резолюцію у якій зокрема зазначається:
    - створити умови для налагодження широкої співпраці між молодіжними громадськими організаціями області, незалежно від політичних уподобань.
    - виробити стратегію дієвої співпраці між молодіжними громадськими організаціями області та органами державної влади й місцевого самоврядування.
    - враховуючи позитивний досвід розвитку молодіжного парламентаризму, як в Україні, так і за кордоном, пропонуємо розпочати роботу по створенню Херсонської обласної молодіжної ради при Херсонській обласній раді.
    - запропонувати учасникам обласного молодіжного форуму, проведення якого заплановано на початку грудня поточного року, обговорити проект положення “Про обласну молодіжну раду”.
    - ініціювати перетворення Обласного палацу молоду у центр зосередження активної молоді.
    
    Організаторами круглого столу виступив Молодіжний центр регіонального розвитку за підтримки Управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.
    
    
    
    
    Автор : Прес-група Молодіжного центру регіонального розвитку (м.Херсон)


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій