Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


На Рівненщині відбудеться Перший конкурс бізнес-планів та проектів

24 листопада, 2006 р.

    *** Його переможці отримають по три або п’ять тисяч гривень на інформаційну кампанію, можливість взяти участь у всеукраїнському подібному конкурсі, матимуть шанс скористатися банківським кредитом.
    
    Автори особливо оригінальних проектів можуть сподіватися на погашення відсотків з кредиту.
    
    Про це 6 листопада під час засідання Рівненського прес-клубу повідомив член правління «Молодіжного бізнес-інкубатора» Юрій Трачук.
    
    Конкурс відбуватиметься у трьох номінаціях: «Кращий бізнес-план», «Кращий проект сприяння розвитку підприємництва» та «Кращий інноваційний проект». В кожній номінації визначатимуться по три фіналісти. Участь у ньому можуть взяти молоді люди від 16 до 35 років, незалежно від сфери їхньої діяльності Визначатиме переможців експертна рада, котра складається з представників центру зайнятості, головного управління економіки Рівненської ОДА, відділу у справах сім’ї, молоді та сорту, кредитних відділів банків.
    
    Отримати допомогу для започаткування підприємницької діяльності рівняни можуть і в Центрі зайнятості. Як розповів один з організаторів конкурсу, директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, за умови написання бізнес-плану, безробітні мають можливість отримати разову допомогу на підприємницьку діяльність від 1400 до 6000 гривень. На них також чекають безкоштовні тренінги з фахових навичок, організації власної справи чи бізнес-планування, реєстрація підприємця-фізичної особи за рахунок бюджету.
    
    З початку цього року в області було проведено понад чотириста інформаційних семінарів, в яких взяли участь близько чотирьох тисяч безробітних. Понад 800 з них отримали разову допомогу на започаткування власної справи. Є надія, що в наступному році підприємці-початківці також зможуть отримувати від Центру зайнятості безвідсоткові кредити.
    
    Прийом заявок триватиме до 30 листопада. Церемонію нагородження преміями організатори запланували на 8 грудня 2006 року у Рівному. Конкурс відбувається за підтримки Молодіжного бізнес-інкубатора, бізнес-асоціації «Максі Кард», Рівненської ОДА, облради, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Рівненського обласного центру зайнятості.
    
    
    
    Джерело : МО "Молодіжний бізнес-інкубатор"
    
    Автор : Андрій Кіслов
    
    
    
    Пов'язані теми :
    - Конкурси та гранти


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю