Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародні аспекти українського громадянського суспільства

27 листопада, 2006 р.

    *** 29 листопада у Києві відбудеться чергова презентація досліджень стану та перспектив розвитку українського громадянського суспільства.
    
    Організатори:
    Ініціативний консорціум громадського проекту „Україна – це ми”, Центр філантропії, Інститут місцевої демократії.
    
    В брифінгу візьмуть участь:
    Шокало Олександр – Голова Всеукраїнської громадської організації „Українська Взаємодопомога”, Голова Міжнародної громадської організації українців від України „Четверта Хвиля”;
    Рябенко Валерій – Голова Секретаріату ВГО „Українська Взаємодопомога”, Виконавчий директор Міжнародної громадської організації українців „Четверта Хвиля”, кандидат філософських наук;
    Куц Світлана - Президент Центру філантропії, національний експерт проекту Сівікус з питань громадянського суспільства;
    Рубцов Валерій - Директор Інституту місцевої демократії, Академік Муніципальної Академії, кандидат технічних наук;
    Шестакова Алла – Координатор Ініціативного консорціуму НГО „Україна – це ми”.
    
    В добу інформаційного суспільства і глобалізаційних процесів особливу увагу привертають взаємовпливи суб’єктів світового суспільства, зокрема міжнародна взаємодія суб’єктів громадянського суспільства.
    
    Особливістю українського громадянського суспільства, історії, сучасного стану і перспектив розвитку є його закордонна складова. Її історія нараховує, принаймні, від 100 до 120-140 років, але не дивлячись на це, не лише для більшості громадян України, але й для більшості вітчизняних фахівців, які досліджують громадянське суспільство і намагаються реалізувати в його межах певні практичні програми і проекти, вона є абсолютно невідомим, невизнаним та неосвоєним полем.
    
    Водночас протягом періоду незалежності України закордонна складова українського громадянського суспільства набула нових якостей, які мають вирішальне значення не лише для науково-теоретичного вивчення українського третього сектору, але й для стратегічного і тактичного програмування й планування його цілеспрямованого розвитку.
    
    Закордонне громадянське суспільство протягом довгих років підтримувало «вогник» національно-визвольного та демократичного руху, показувало кращі зразки благодійництва та служіння громаді, слугувало містком між світом демократичних цінностей та похмурою радянською дійсністю.
    
    Сучасні особливості українського громадянського суспільства і його взаємодії з вітчизняними, закордонними і міжнародними державними, діловими і громадськими структурами створюють низку проблем: економічних, соціальних, правових, освітньо-виховних, етно-культурницьких, інформаційних і навіть світоглядно-моральних.
    
    Під час заходу буде презентовано розроблені в рамках IV Всесвітнього форуму українців документи „Дороговкази становлення українського громадянського суспільства” (громадська концепція) та „План саморозвитку українського громадянського суспільства”. Учасники отримають СД з матеріалами.
    
    Брифінг буде відбуватися 29 листопада 2006 року о 12.30 за за адресою: м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 8/16 (Укрінформ), біля ст. м. «Театральна». Реєстрація: о 12.00.
    
    Для участі слід попередньо повідомити організаторів за наведеними нижче контактами.
    
    Контакти для акредитації та довідок:
    Тел.: (044) 425-23-29, 231-26-77.
    М.тел.: 8-050-386-54-34.
    E-ml: universy@i.com.ua.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю