Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Сімферополі з’явиться пам’ятник жертвам Голодоморів

27 листопада, 2006 р.

    *** У Сімферополі з’явиться пам’ятник жертвам Голодоморів та політичних репресій. Таку ініціативу, запропоновану громадськими організаціями, підтримали учасники траурного мітингу, присвяченого вшануванню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. Крім того, представники кримських патріотичних сил звернулися до Президента та Верховної ради України з проханням вжити всіх необхідних заходів щодо невідкладного зняття символів тоталітарного режиму на території України.
    
    Вранці, 25 листопада у Сімферополі кримські патріоти прийшли на заупокійну панахиду, що відбулася у кафедральному соборі Української православної церкви Київського Патріархату.
    
    Місце проведення панахиди вибрано невипадково – про це повідомив Голова кримської організації Конгресу Українських Націоналістів Василь ОВЧАРУК - у ніші цього храму встановлено символічний хрест в пам’ять про жертв Голодоморів, він ще не узаконений, але пан Овчарук сподівається, що незабаром це станеться.
    
    Після панахиди відбувся, вперше за останні кілька років, хресний хід. Учасники заходу, під наглядом міліції, пройшлися однією з вулиць міста, до пам’ятника Петру Григоренку, де відбувся жалобний мітинг.
    
    На мітингу були присутні народний депутат України, голова Меджлісу Мустафа Джемілєв, Представник Президента в Криму Геннадій Москаль, активісти українських та кримськотатарських політичних і громадських організацій Криму, духовенство, студенти та школярі.
    
    Усі учасники підтримали ініціативу щодо встановлення в Сімферополі пам’ятника жертвам Голодоморів та невідкладного зняття символів тоталітарного режиму на території України.
    
    За даними правоохоронців, у заходах брало участь до 5-тисот людей.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю