Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Родини для дітей. Посольство США проведе інформаційну програму для добробуту родин

27 листопада, 2006 р.

    *** 28 листопада у Посольстві США в Україні відбудеться обговорення питань стосовно добробуту родин і дітей, яке буде відкрите для преси. Буде присутній посол Вільям Тейлор, а за допомогою цифрового відеозв’язку у програмі візьме участь з Вашінгтону заступник Державного секретаря США з консульських питань пані Мора Гарті.
    
    Передбачаються презентації про роботу в Україні від організації «Голт Інтернешнл», підрядника Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), від консульського відділу Посольства США та інших організацій.
    
    Відбудеться перегляд роликів соціальної реклами (доступних для використання українськими ЗМІ), що пропагують усиновлення в Україні.
    
    Цей захід має на меті висвітлити політику США і програми на підтримку добробуту дитини. Зокрема, важливо, щоб докладалося максимум зусиль для реінтеграції дитини до власної сім’ї. Якщо це неможливо, першою альтернативою має бути усиновлення родиною у власній країні дитини. Лише коли неможливе усиновлення у власній країні, має розглядатися міжнародне усиновлення.
    
    Інформаційний захід відбудеться у Відділі преси, освіти і культури Посольства США в Україні (вул. Глибочицька 4, Артем бізнес-центр, 4-й поверх). Журналісти, які бажають взяти участь, запрошуються до акредитації у прес-службі Посольства за тел.
    490-4090 або 490-4129 до 11:00 вівторка, 28 листопада.
    
    
    Джерело : Посольство США в Україні


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю