Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Зупинимо насильство щодо жінок

27 листопада, 2006 р.

    *** Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» є національним координатором в Україні Програми Національного Моніторингу Насильства Щодо Жінок та заідтримки Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт) та Українського Жіночого Фонду адмініструє національну сторінку України на сайтах «Зупинимо насильство щодо жінок».
    
    Англомовний сайт Stop Violence against Women www.stopvaw.org містить інформацію стосовно таких видів насильства щодо жінок, як насильство у сім’ї, торгівля жінками, сексуальне насильство та сексуальні домагання. Сайт містить також національні сторінки країн-учасниць.
    
    З листопада цього року Інститутом Відкритого Суспільства запущено національні сторінки країн-учасниць проекту національними мовами.
    
    Україномовну версію сайту Ви можете знайти за адресою: http://ukraine.stopvawmonitors.org/. В даний час сайт знаходиться у стадії доопрацювання, однак розділи новин та домашня сторінка вже працюють. Всі громадські організації, які працюють в напрямку подолання та попередження насильства щодо жінок у різних регіонах України запрошуються до подання інформації про їхню діяльність. Особливо зараз, під час Міжнародної Акції 16 Днів протидії гендерному насильству.
    
    Якщо Ви здійснюєте якісь заходи щодо Акції, надсилайте, будь ласка, інформацію (короткий перелік заходів, прес-релізи, і т.д.) для розміщення на сайті.
    
    В даний час збирається інформація для створення нового розділу сайту, присвяченого діяльності громадських організацій у цій сфері. Якщо Ваша організація здійснює діяльність у сфері подолання та попередження насильства щодо жінок, надсилайте за адресою halia@women.lviv.ua таку інформацію для розміщення на сайті:
    1. Назва організації
    2. контактна інформація та контактні особи
    3. сфера діяльності: насильство у сім’ї, торгівля людьми, сексуальне насильство, сексуальні домагання, гендерна рівність
    4. основні види діяльності.
    
    Програма Національного Моніторингу Насильства щодо Жінок для Центральної та Східної Європи, Південно-Східної Європи, Кавказу, Центральної Азії та Монголії була розпочата у травні 2004 року Інститутом Відкритого Суспільства та Захисниками Міннесоти за Права Людини (США).
    
    Джерело : Галина Федькович, Координатор програми, Головний юрисконсульт «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи»


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю