Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Медичне обладнання для дітей з вадами зору

28 листопада, 2006 р.

    *** Івано-Франківський дитячий садок для дітей з вадами зору «Незабудка» отримав сучасне офтальмологічне обладнання. Пристрої для лікування вад зору придбала для садочку Благодійна громадська фундація імені короля Юрія в рамках акції «Молодь для дітей».
    
    Акція проходила в чотири етапи. Всі етапи передбачали масові заходи для молоді. В місцях проведення заходів розміщались благодійні скриньки. Таким чином всі бажаючі могли долучитись до благодійності. Метою проекту «Молодь для дітей» було мотивувати молодих людей до активної суспільної діяльності та стимулювати розвиток у свідомості молоді почуття соціальної відповідальності перед громадою. Заключною акцією став проведений благодійний концерт за участю місцевих рок-гуртів та гостей зі Львова. Яскрава феєрія подарована місту в Міжнародний День Музики стала завершальним акордом серії благодійних акцій в рамках проекту «Молодь для дітей».
    
    Завдяки зібраним коштам та підтримці спонсорів Фундація придбала для садочку два пристрої для покращення зору «Панорама» та «Струмок» вартістю 4 тис. грн.
    
    Садочок «Незабудка» зараз відвідує 124 дитини, з них 75 мають вади зору. Керівництво садку та вихователі сподіваються, що завдяки новому обладнанню вдасться суттєво покращити зір дітей. Адже, дотепер для лікування використовувалась техніка, придбана ще близько тридцяти років тому.
    
    
    
    Автор : Благодійна громадська фундація імені короля Юрія


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю