Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Києві пройдуть планові навчання сил цивільного захисту

28 листопада, 2006 р.

    *** 28-30 листопада в Києві проводяться планові командно-штабні навчання органів управління і сил цивільного захисту. У КШН візьмуть участь члени Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакуаційної комісії виконавчого органу Київської міської ради, особовий склад Головного міськуправління МНС, ГУ МВС, УСБУ, органи управління та сили цивільної оборони (цивільного захисту) потенційно-небезпечних об’єктів. Основна мета навчань – перевірка готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і вдосконалення практичних навичок щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, попередження, локалізації і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути внаслідок стихійних лих, аварій і катастроф на транспорті, хімічно-небезпечних об’єктах та системах життєзабезпечення.
    
    Працівники ЗМІ запрошуються для висвітлення практичної частини КШН 29-го листопада:
    
    1-й етап: о 10:00 на Київському заводі шампанських вин „Столичний” (вул. Сирецька, 27) розпочнуться навчання сил цивільного захисту з ліквідації наслідків умовного викиду значної кількості аміаку.
    
    2-й етап: о 14:30 на залізничній станції „Дарниця” сили цивільного захисту діятимуть на місці зіткнення пасажирського потягу з цистерною маневрового складу, що сталося в результаті виходу з ладу стрілочного переводу.
    
    Акредитація журналістів триває до 15:00 28-го листопада за телефонами: 272-59-56, 246-58-71.
    
    Прес-служба МНС.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю