Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Думка громадян України про НАТО та міжнародну безпеку країни

30 листопада, 2006 р.

    *** Оцінюючи, який напрям зовнішньої політики має бути пріоритетним для України, відносна більшість громадян називає відносини з Росією (44,1%). Майже третина опитаних (30,1%) вважають, що пріоритетними мають бути відносини з Європейським Союзом. 8,5% респондентів назвали пріоритетними відносини з іншими (за винятком Росії) країнами СНД, 1,9% - зі США, а 3,5% - з іншими країнами.
    
    Майже половина (48,4%) українців вважають, що Україні потрібно вступати до Європейського Союзу. Протилежної думки дотримуються близько третини респондентів (31,4%), решта опитаних вагалися з відповіддю.
    
    Якщо б наступної неділі відбувався референдум стосовно вступу України до НАТО, то більша частина українців (54,1%) проголосували б проти вступу України до цієї організації. Підтримали б вступ України до НАТО лише 17,2% опитаних. Решта опитаних або не голосували б, або вагалися з відповіддю.
    
    Ставлення громадян до НАТО суттєво відрізняються, залежно від регіону проживання. Єдиним регіоном, де число прихильників вступу до НАТО (40,7%) переважає число противників (23,0%) є Західний регіон. У решті регіонів більше половини опитаних проголосували б проти вступу до НАТО: у Центральному регіоні – 55,8%, у Південному регіоні – 61,3%, у Східному регіоні – 67,6%.
    
    Детальніше - у додатку.
    
    
    Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 26 жовтня 2006 року в усіх регіонах України. Опитано 2006 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.
    
    Джерело : khopta@uceps.com.ua
    
    Додатки : Результати опитування ( pressNATO.doc, 278 Kb )
    
    Пов'язані теми :
    - Суспільство та політика


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю