Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Думка громадян України про НАТО та міжнародну безпеку країни

30 листопада, 2006 р.

    *** Оцінюючи, який напрям зовнішньої політики має бути пріоритетним для України, відносна більшість громадян називає відносини з Росією (44,1%). Майже третина опитаних (30,1%) вважають, що пріоритетними мають бути відносини з Європейським Союзом. 8,5% респондентів назвали пріоритетними відносини з іншими (за винятком Росії) країнами СНД, 1,9% - зі США, а 3,5% - з іншими країнами.
    
    Майже половина (48,4%) українців вважають, що Україні потрібно вступати до Європейського Союзу. Протилежної думки дотримуються близько третини респондентів (31,4%), решта опитаних вагалися з відповіддю.
    
    Якщо б наступної неділі відбувався референдум стосовно вступу України до НАТО, то більша частина українців (54,1%) проголосували б проти вступу України до цієї організації. Підтримали б вступ України до НАТО лише 17,2% опитаних. Решта опитаних або не голосували б, або вагалися з відповіддю.
    
    Ставлення громадян до НАТО суттєво відрізняються, залежно від регіону проживання. Єдиним регіоном, де число прихильників вступу до НАТО (40,7%) переважає число противників (23,0%) є Західний регіон. У решті регіонів більше половини опитаних проголосували б проти вступу до НАТО: у Центральному регіоні – 55,8%, у Південному регіоні – 61,3%, у Східному регіоні – 67,6%.
    
    Детальніше - у додатку.
    
    
    Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 26 жовтня 2006 року в усіх регіонах України. Опитано 2006 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.
    
    Джерело : khopta@uceps.com.ua
    
    Додатки : Результати опитування ( pressNATO.doc, 278 Kb )
    
    Пов'язані теми :
    - Суспільство та політика


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю