Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Центр „Чоловіки проти насильства” ініціює обговорення проблеми торгівлі людьми та рабства

30 листопада, 2006 р.

    *** 1 грудня у Херсоні відбудеться круглий стіл. У ході обговорення буде розглянуте широке коло питань цього ганебного явища. Також було проанонсовано проведення соціальної вуличної акції, присвяченої Міжнародному дню боротьби за скасування рабства.
    
    Участь в обговоренні візьмуть експерти - голова правління ХОГЦ „Чоловіки проти насильства” Дмитро Федорінов, викладач Херсонського юридичного університету Микола Новиков, директор реінтеграційного центру для жінок, які потерпіли від торгівлі людьми Анжела Литвиненко та лідери студентського самоврядування.
    
    2 грудня 1949 року Генеральна асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. Сучасна работоргівля це не тільки досі існуюче використання рабської праці, різновидом сучасного рабства став продаж жінок і дітей на ринку сексуальних послуг. В опублікованому Центром ООН з запобігання міжнародних злочинів списку країн-постачальників рабів Україна посідає перші місця. За даними ОБСЄ, після розпаду СРСР в публічні будинки Європи було продано близько 10 мільйонів жительок СНД.
    
    У ході круглого столу відбудеться колективний діалог його учасників, активне обговорення проблеми рабства в Україні і заходів з протидії цьому явищу.
    
    У Херсонській області з метою створення механізмів, спрямованих на зменшення ризику для людей, що потрапили у ситуацію рабства та сприяння працевлаштуванню молоді й поліпшення довгострокової реінтеграції дітей, які потерпіли від торгівлі людьми, налагоджено співпрацю громадських центрів „Чоловіки проти насильства” та „Успішна жінка” з державними соціальними службами, освітніми закладами, центрами зайнятості. Вирішення цієї проблеми ускладнюється таким фактором, що на державному рівні не існує центру, який би спеціалізувався лише на допомозі окремим цільовим групам суспільства, потерпілим від торгівлі.
    
    Час та місце: 1 грудня 2006 року о 10 годині у приміщенні Херсонського державного аграрного університету (аудиторія 104).
    
    Автор : Херсонський обласний громадський центр „Чоловіки проти насильства”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю