Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Зближення українського та європейського законодавства стане однією з умов для можливого створення наступного року зони вільної торгівлі між Україною та ЄС

1 грудня, 2006 р.

    *** Наступного року, під час головування Німеччини в Європейському Союзі, ця країна наполягатиме на створенні зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Зокрема, на укладанні низки секторальних угод в окремих напрямках та сферах.
    
    Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні Райнгард Шеферс у ході зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, яка відбулася 30 листопада в Мін’юсті.
    
    Райнгард Шеферс зазначив, що для створення зони вільної торгівлі Україні необхідно здійснити відповідні правові кроки, зокрема, щодо подальшого зближення законодавства.
    
    „Потрібно зблизити усі правові механізми, оскільки українські підприємства отримають доступ до ринків ЄС", - наголосив Посол.
    
    За словами Посла, створення зони вільної торгівлі посилить вимоги до адаптації українського законодавства більше, ніж при вступі до Світової організації торгівлі.
    
    Райнгард Шеферс погодився з українським Міністром, що Україні та ЄС потрібно виробити предметні домовленості про умови цього процесу.
    
    „На сьогодні адаптація національного законодавства до законодавства Європейського Союзу — це адаптація до абстрактної мрії. Різницю стало помітно, коли почалася адаптація законодавства до вимог Світової організації торгівлі. Адаптація під конкретну мету, наприклад зону вільної торгівлі, – це зовсім інша справа", - наголосив, зокрема, Олександр Лавринович у ході бесіди з Послом ФРН в Україні.
    
    Райнгард Шеферс висловив впевненість, що предметне зближення з ЄС – „це єдиновірний курс для України, якщо говорити про політичні перспективи".
    
    „Двері до ЄС відчинені, але й процес з наближення України до ЄС поки залишається відчиненим", - разом з тим зазначив Райнгард Шеферс.
    
    Прес-служба Міністерства юстиції України
    Tел. 271-16-76
    E-mail: press@minjust.gov.ua
    
    Джерело: http://www.minjust.gov.ua/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати