Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Уряд шукає законодавчі важелі для перешкоджання проблемі рейдерства

1 грудня, 2006 р.

    *** Уряд шукає законодавчі важелі для перешкоджання проблемі рейдерства. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович у ході зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Райнгардом Шеферсом, яка відбулася 30 листопада в Мін’юсті.
    
    Як зазначив Райнгард Шеферс, проблема рейдерства — це одне з питань, яке найчастіше турбує послів іноземних держав, а також зарубіжних суб’єктів підприємницької діяльності.
    
    «Ця проблема значно погіршує імідж України. По мірі збагачення окремих людей, вона відлякує інвесторів від України в той час, коли країна потребує інвестицій», - зазначив Посол.
    
    Тема правової стабільності, за словами Райнгарда Шеферса, залишається актуальною попри усі плани іноземних суб’єктів підприємницької діяльності.
    
    «Ми знаємо складові рейдерства, знаємо, як вони діють, і працюємо над тим, як законодавчо їх унеможливити», – зазначив у відповідь український Міністр.
    
    «Є замовник, який стимулює відповідними методами появу судового рішення . На це рішення чекає державний виконавець, який вже у законний спосіб, але дуже швидко, готується виконати це рішення. У цьому йому допомагають органи внутрішніх справ, які лише чекають, поки державний виконавець поставить підпис під виконавчим провадженням. Це антисуспільна дія, яка не має легітимності, але відбувається в абсолютно законний спосіб», - наголосив Міністр у ході розмови з Послом ФРН в Україні.
    
    Розв’язання проблеми рейдерства, за словами Міністра юстиції, стане можливим у випадку, якщо буде вирішена першопроблема — рішень, які ухвалюються в судах.
    
    Прес-служба Міністерства юстиції України
    Tел. 271-16-76
    E-mail: press@minjust.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю