Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Станом на 1 грудня в Києві залишаються чинними тарифи на житлово-комунальні послуги, зареєстровані в органах юстиції в 2000-2002 роках

1 грудня, 2006 р.

    *** Станом на 1 грудня 2006 року в Києві залишаються чинними тарифи на житлово-комунальні послуги, зареєстровані в органах юстиції в 2000 та 2002 роках, а також зміни до цих тарифів, зареєстровані у 2002, 2003, 2004 та 2005 роках. Про це повідомив начальник Київського міського управління юстиції Дмитро Сокуренко.
    
    На 1 грудня 2006 року, повідомив Дмитро Сокуренко, ці розпорядження не були скасовані, а отже, залишаються чинними.
    
    Крім того, на перше число грудня до Київського управління юстиції не було подано на державну реєстрацію жодного іншого розпорядження Київської міської державної адміністрації, яке б стосувалося житлово-комунальних тарифів. У тому числі, органи юстиції не реєстрували чотири розпорядження щодо встановлення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, які, як стало відомо із засобів масової інформації, були прийняті Київською міською держадміністрацією 30 жовтня 2006 року.
    
    Як наголосив Дмитро Сокуренко, відповідно до законодавства про державну реєстрацію, зокрема Указу Президента України «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», незареєстровані акти законодавства є нечинними та не можуть надсилатися на виконання.
    
    За словами керівника столичної юстиції, на сьогодні в столиці України є чинним розпорядження № 748 «Про встановлення розмірів квартирної плати та плати (для приватних квартир) за утримання будинків і прибудинкових територій в м. Києві», яке Київська міська державна адміністрація зареєструвала у 2000 році. У 2002 році до цього розпорядження були внесені зміни, які також були зареєстровані в Київському міському управлінні юстиції.
    
    Крім того, у 2002 році Київська міська державна адміністрація зареєструвала розпорядження № 1245 «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії та житлово-комунальні послуги для населення». Протягом 2003, 2004 та 2005 років до цього розпорядження тричі вносилися зміни, які також реєструвалися Київською міськдержадміністрацією в органах юстиції.
    
    Дмитро Сокуренко також зауважив, що кількість розпоряджень Київської міськдержадміністрації, що надійшли в міське управління юстиції з квітня по листопад 2006 року, в 4 рази нижча, ніж за аналогічний період 2005 року. Керівник столичної юстиції повідомив, що з квітня 2006 року Київська міська державна адміністрація надіслала на реєстрацію в Київське міське управління юстиції 6 розпоряджень, які були зареєстровані.
    
    Прес-служба Міністерства юстиції України
    Tел. 271-16-76
    E-mail: press@minjust.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю