Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма візитів для НУО Україна-Росія

4 грудня, 2006 р.

    *** Програма передбачає підтримку індивідуальних візитів представників громадських організацій, які працюють у соціальній сфері і окремих представників освітніх закладів/інститутів середньої освіти.
    
    До подання заявок запрошуються зацікавлені з України, Російської Федерації.
    
    Метою програми є допомога у налагодженні і/або розширенні співробітництва між окремими організаціями і/або освітніми установами/інститутами (у межах середньої освіти) із Росії та України, і навіть поліпшення обміну досвідом між організаціями з обох країн.
    
    Візити, які Ви хотіли б зробити, повинні відповідати потребам організації. Ваші цілі, які Ви ставите перед візитом, повинні бути реалістичними та найважливішими для Вашої організації.
    
    Такі завдання повинні бути цікавими для приймаючої сторони, яка проводить відповідний захід чи має компетентного експерта.
    
    Візит може сприяти формуванню тривалого партнерства між організаціями.
    
    Візит на захід чи до організації може мати компонент передання досвіду чи мати іншу, додаткову цінність (наприклад, у вигляді інноваційних рішень, можливості мультиплікації, розробці хороших практик, використанні перевірених рішень).
    
    Пріоритет під час розгляду заявок надаватимуть тим візитам, під час яких передбачається участь апліканта у заходах (конференціях, семінарах, тренінгах, форумах, круглих столах тощо), що проведяться приймаючою стороною.
    
    У межах програми Infrust Study Visits починається Програма індивідуальних візитів представників громадських організацій до освітніх установ/інституцій України Російської Федерації. Програма стажувань проходить за підтримки National Endowment for Democracy (NED).
    
    У Програмі візитів можуть взяти участь керівники й представники НУО, вчителі і педагоги Західної України.
    
    Кандидати повинні заповнити Аплікаційну форму, яку можна запросити у організаторів.
    
    До участі у програмі кандидатам необхідно: - узгодити запланований візит з приймаючою стороною - обговорити з відповідальним подробиці візиту і навіть заходи, у яких візьме участь - разом із відповідальним за візит скласти програму візиту і бюджет - заповнити і вислати Аплікаційну форму.
    
    Тривалість візиту не має перевищувати більш як 5 днів.
    
    Заповнені Аплікаційні форми надіслати на адресу studyvisit@infrust.org до 1 числа місяці, попереднього початку планованої поїздки (наприклад, якщо очікується візит у грудні 2006 р., то заявка мусить бути подано до 31 жовтня 2006р).
    
    Заявки в письмовій формі не приймаються.
    
    Інформація про результат розгляду заявок буде надіслано аплікантам до 10 числа місяця перед початком поїздки. З аплікантами, заявки яких підтримані, буде підписано договір компенсації фінансових витрат за візит.
    
    Умовою підписання договору є отримання оригіналу заявки і факс-підтвердження від приймаючої сторони про візит апліканта. Кожен учасник візиту має скласти повний фінансовий і змістовний звіти про візит у 10-денний термін. Фінансовий звіт надається разом із оригіналами всіх фінансових документів (квитки, квитанції і чеки за проживання тощо.). Організаційний внесок не покривається.
    
    Компенсація фінансових витрат відбувається після затвердження звітів і лише з наданим оригіналом фінансових документів (при відповідності заявленому бюджету). Учасник візиту отримує компенсацію вчасно до 10 днів після надання звіту. Форми звітів буде надано кожному учаснику під час підписання договору фінансової підтримки візиту.
    
    Сайт Програми: http://euroinfo.infrust.org/
    
    Адреса для додаткової інформації в Росії: Молодіжна Правозахисна Група - Росія Воронеж, Росія e-mail: euroinfo.infrust@yhrm.org тел. +7 (4732) 94 92 54 Ірина Аксьонова, Андрій Черемних
    
    Адреса для додаткової інформації в Україні: Товариство Лева - Львів, Україна e-mail: euroinfo-ua@infrust.org тел. +380 322 744264 +380 67 673 38 33 Aндрій Нечипорук
    
    Програма стажувань діятиме від 5 жовтня 2006 до 25 липня 2007 року включно.
    
    
    Джерело : Програма Infrust Study Visits


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати