Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Вплив недержавних громадських організацій на партійну політику: результати та проблеми

4 грудня, 2006 р.

    *** 8 грудня у Києві відбудеться підсумкова конференція “Вплив недержавних громадських організацій на партійну політику: результати та проблеми”. Захід проводить Міжнародний центр перспективних досліджень спільно з Мережею громадянської дії в Україні (UCAN) в рамках проекту “Вплив НДО на формування та впровадження партійної політики”, до якого були залучені громадські організації міст і реґіонів України.
    
    Учасники конференції ознайомляться з узагальненим досвідом НДО щодо впливу на партійну політику після переходу України до парламентсько-президентської форми правління і пропорційної виборчої системи, результатами оцінки діяльності місцевих організацій партій щодо виконання ними передвиборних обіцянок та обговорять такі проблеми:
    1. Участь НДО в розробленні партійних програм і формуванні партійної політики.
    2. Політична реформа: реалії та проблеми в діяльності місцевих рад і партійних організацій.
    3. Технології впливу НДО на ефективність впровадження партійної політики.
    4. Підвищення інституційної спроможності НДО щодо впливу на формування та впровадження партійної (місцевої) політики.
    
    У конференції візьмуть участь представники політичних партій, недержавних громадських організацій, аналітичних центрів, влади, засобів масової інформації, наукових установ та інших зацікавлених сторін.
    
    Проект “Вплив НДО на формування та впровадження партійної політики” МЦПД здійснює за підтримки Інституту сталих спільнот (ISC), Мережі громадянської дії в Україні (UCAN). Головна мета проекту – залучити і підготувати громадські організації та громадськість реґіонів України до здійснення ефективного впливу на вироблення та впровадження партійної політики, підвищити спроможність громадських організацій щодо досліджень партійної політики й організації діалогу з політичними силами.
    
    Про участь у конференції слід повідомити до кінця дня 7 грудня 2006 року. З усіх питань звертайтеся до комунікаторів МЦПД: Тетяни Осадчої за тел: 486-98-83 та Ірини Лісниченко за тел: 484-44-00/01, факсом 484-44-02; 486-98-83 або електронною поштою: garant_kvali@icps.kiev.ua.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати