Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Благодійний бал у Чернігові

5 грудня, 2006 р.

    *** 16 грудня центр “АХАЛАР” за підтримки голови Чернігівської ОДА Миколи Лаврика проведе Благодійний бал з метою - зібрати кошти на підтримку талановитих дітей Чернігова.
    
    Це стане можливим завдяки Благодійному балу, що його проводить центр “АХАЛАР” за підтримки голови Чернігівської ОДА Миколи Лаврика. Про те, як проходитиме бал та хто братиме у ньому участь журналістам розповів директор центру Юрій Трофименко та його заступник Вікторія Солоніцина.
    
    Благодійний бал проходитиме 16 грудня цього року в філармонії. Розпочнеться він о 19-ій годині.
    
    А збиратимуть гроші зі знаменитих гостей, які запрошені на бал, розказав Ю. Трофименко. Він повідомив, що участь у благодійному балі братимуть співачки Жанна Боднарук та Альона Гребенюк, “Міс Україна-2006” Ольга Шилованова, представники благодійного фонду “Україна 3000”, успішні підприємці з Києва, Чернігова, представники міської та обласної влади, гості з Данії та Польщі.
    
    Щодо програми, то всі гості насолоджуватимуться виступами дитячих та молодіжних колективів нашого міста, розповіла В. Солоніцина. Родзинкою балу мають стати благодійний аукціон, під час якого можна буде придбати дитячі малюнки, та благодійна лотерея, де можна виграти мобільні телефони, елітну косметику та абонементи на відвідини фітнес-клубу “Кислород”. На всіх запрошених чекатиме і пригощання.
    
    “Ми плануємо зібрати чималеньку суму, - поділився своїми очікуваннями пан Трофименко. – Гроші надходитимуть з трьох джерел: від продажу квитків, а також з аукціону та від лотереї”. Стипендії розподілятимуться експертною радою, до складу якої входять відомі в місті мистецтвознавці, представники влади, громадських організацій, що працюють з обдарованими дітьми, та журналісти. Інформацію про талановитих дітей АХАЛАР вже почав збирати. Перевага віддаватиметься дітям з малозабезпечених родин, зазначив директор центру.
    
    Бал підтримують: мережа магазинів „СОЮЗ”, Фонд Стефана Баторія, РА „Реклама та друк” і „Голд Фьюче”.
    Спонсорами благодійної лотереї є фірми: „Фокстрот”, фітнес-клуб „Кислород”, студія краси „Фифа”, Фаберлик, Др. Нона Інтернешенал.
    
    
    Додаткова інформація:
    
    Чернігівська громадська організація “АХАЛАР” проводить благодійні акції протягом 12 років. Вона є ініціатором таких благодійних заходів та соціальних акцій: “Подаруй свою іграшку”, “Дай дітям шанс”, Рука надії” та інші. Завдяки зібраним коштам понад 50 талановитих дітей отримали можливість розвивати свій талант в гуртках та секціях міста.
    
    
    
    Джерело : Центр “АХАЛАР”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю