Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Миколай про тебе не забуде

5 грудня, 2006 р.

    *** МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами та спільнотами Львова вже шостий рік поспіль проводить благочинну акцію „Миколай про тебе не забуде”.
    
    Захід проводиться з благословення Львівської Єпархії УГКЦ та за сприяння управління культури та освіти Львівської міської ради. Мета цієї благочинної акції – допомогти потребуючим дітям нашого міста відчути радість свята, поділитися з ними нашою увагою, розумінням та любов’ю.
    
    У рамках проведення акції впродовж грудня учні старших класів та студенти збирають солодощі, книжки, канцелярські речі та іграшки для близько 2500 дітей, які могли би залишитися без подарунка від Святого Миколая. До оргкомітету акції вже зголосилося близько 500 волонтерів – усі вони 17 та 18 грудня стануть помічниками Святого Миколая (працюватимуть на Фабриці Миколая, візьмуть участь у святковій акції в центрі міста та розноситимуть подарунки по домівках потребуючих дітей Львова).
    З 9 по 21 грудня у Львові відбуватиметься міжнародна зустріч „Відчуй смак бути Ангелом”, учасниками якої буде молодь з Австрії, Польщі, Молдови, Росії, Франції та України. У програмі зустрічі: пізнання традицій святкування Дня Миколая та Різдва, екскурсії, міжкультурне навчання, допомога у роботі Фабрики Миколая.
    „Особливістю акції „Миколай про тебе не забуде” є те, що ініціятива її проведення вийшла з боку молоді, яка, очевидно, не володіє великими фінансовими коштами, але має в собі великий творчий потенціял і сильне прагнення обдаровувати інших добром та любов’ю. Волонтери акції показують, що не маючи нічого можна зробити велике добро для інших. – говорить о. Стефан Батрух, духовний координатор акції. – До дня Святого Миколая залишилося 14 днів. І від нас залежить чи віра у чудо та добро не згасне у серцях потребуючих дітей Львова. Запрошуємо усіх людей доброї волі стати Ангелами Добра та допомогти принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує”.
    
    
    Благочинну акцію для потребуючих дітей Львова «Миколай про Тебе не забуде» уже підтримали студенти Львівського національного університету ім. Івана Франка, Українського Католицького Університету ЛНУ „Львівська Політехніка”, Львівського Лісотехнічного університету, ЛНМУ ім. Данила Галицького, ЛК ДУМ ім. Івана Труша, Львівського медичного коледжу, Львівської Академії Мистецтв, Поліграфічного технікуму, МАУП та Львівського банківського інстититу. За сприяння міського управління освіти та учнівського парламенту акція відбувається у близько 40 середніх школах, ліцеях та гімназіях Львова.
    
    Благочинна акція «Миколай про Тебе не забуде»:
    - вшановує пам’ять великого благодійника Святого Миколая,
    - звертає увагу громадськості на важливість доброчинності,
    - дбає, аби Святий Миколай прийшов до усіх дітей Львова,
    - дає можливість молоді - волонтерам акції відчути радість дарувати подарунки тим, хто цього справді потребує,
    - дарує віру в чудо та створює особливу, неповторну атмосферу казкового свята.
    
    
    Автор : Олена Яремко, координатор акції «Миколай про тебе не забуде»


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати