Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Столичне ДАІ хоче збільшити штрафні санкції

5 грудня, 2006 р.

    *** Фахівці Київської міської держадміністрації та ГУ МВС України дійшли висновку, що боротьбу за порядок на дорогах і тротуарах столиці виграти без змін правил гри – тобто системи стягнення та розміру штрафів – просто неможливо.
    
    «Останнім часом, на столичних магістралях склалася надзвичайно тяжка ситуація: машини застрягають у заторах ледь не на кожному повороті. В години «пік» через центр взагалі не пробитися. Але сказати, що всі проблеми від надмірної кількості автомобілів, навряд чи правильно. Оскільки «корки» найчастіше утворюються через порушення водіями правил дорожнього руху», - каже заступник мера Денис Басс.
    
    Як стверджують спеціалісти з Державтоінспекції, навести справжній порядок на дорозі можна тільки запровадивши суворі санкції до порушників.
    
    ДАІ вже розробила свої пропозиції щодо змін у Законі України «Про дорожній рух». Там, наприклад, передбачено право для посадових осіб ДАІ не повертати водієві посвідчення доки той або не буде взагалі позбавлений права на це посвідчення, або не сплатить належного штрафу.
    
    Крім того, передбачено право державтоінспектора затримувати транспортний засіб і доставляти його на спецмайданчик або стоянку ДАІ для тимчасового зберігання. Що стосується розмірів штрафів, то працівники ДАІ пропонують збільшити їх, принаймні до одного-десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а за спричинення створення аварійної обстановки – до п‘ятдесяти таких мінімумів.
    
    Столична влада не має права законодавчої ініціативи, але зробить все можливе, щоб ті, хто має таке право, ознайомилися з цими пропозиціями і підтримали ініційовані зміни до чинного законодавства.
    
    
    Джерело: http://www.blch.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати