Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європейські стипендії для журналістів у Берліні

11 грудня, 2006 р.

    Програма розпочинається у жовтні 2007 та закінчується у липні 2008 року. Заявки на участь у проекті можуть подавати як журналісти, які постійно працюють у певній редакції, так і журналісти, які не мають постійного місця роботи, але мають багаторічний журналістський досвід.
    
    Важливою вимогою для участі у програмі є надання наукового журналістського проекту, який має надалі розроблятися у Берліні. Необхідне також письмове підтвердження хороших знань німецької мови (сертифікати Гете-Інституту, Німецької академічної служби обмінів).
    
    Пропонуються наступні стипендії:
    
    Стипендії для молодих журналістів
    
    Стипендії розраховані на журналісток та журналістів з Центральної та Східної Європи з досвідом роботи біля 5 років. Стипендії для молодих журналістів передбачають місячну дотацію у розмірі 1025 євро та розраховані на десять місяців.
    
    Стандартні стипендії
    
    Стипендії передбачають місячну дотацію у розмірі 1.100 – 1.500 євро (в залежності від досвіду роботи, який повинен складати щонайменше 5 років) та розраховані на десять місяців. Одна із програм, яку підтримує Берлінський парламент, розрахована на одного з особливо видатних журналістів або журналісток-представника однієї з країн-союзників Другої світової війни (країни СНД, Франція, Великобританія, США) і дотована стипендією у розмірі 1.300 євро. Для участі у конкурсі необхідно поряд з представленням точного опису предмету досліджень надати ще й науковий відгук (бажано німецькою).
    
    Програма Європейських стипендій для журналістів (EJF) у коледжі журналістики Вільного університету міста Берлін отримала визнання на європейському рівні. Для європейської єдності, особливо для зближення Східної та Західної Європи буде також і в майбутньому важливо, щоб журналісти мали змогу компетентно розповідати про країн-сусідів, мали міжнародні контакти та уявлення про образ мислення інших народів і культур. Створити передумови для цього – ось мета програми Європейських стипендій для журналістів (EJF).
    
    Програму підтримують фонди та підприємства у співпраці з Вільним університетом міста Берлін. Серед авторів проекту можна назвати Фонд FAZIT (Франкфуртер Альгемайне Цайтунг), Фонд Ганіеля, а також Фонд Прессе-Гаус NRZ. Участь у проекті беруть також чотири політичних фонди – Фонд Фрідріха Еберта, Фонд Ганса Зайделя, Фонд Генріха Беля та Фонд Конрада Аденауера.
    
    Кінцевий термін подачі документів: 15 грудня 2006 р.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати