Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ САМІТ Події

11 грудня, 2006 р.

    *** 5 грудня відбулася офіційна церемонія відкриття V Всеукраїнського молодіжного Саміту ООН 2006 «Розвиток волонтерства та соціального партнерства в Україні».
    
    Метою проведення Саміту є розробка дієвих механізмів взаємодії молодіжних організацій із органами виконавчої влади задля розвитку волонтерського руху та створення безпечного середовища для молоді.
    
    Учасники Саміту – близько 150 молодих людей з усіх регіонів України – розглядатимуть роль волонтерства у молодіжному русі та розвиток соціального партнерства в Україні.
    
    Протягом чотирьох днів молоді люди працюватимуть в комітетах, братимуть участь в пленарних засіданнях і круглих столах.
    
    Результатом роботи стануть розроблені конкретні рекомендації щодо вдосконалення молодіжної політики в Україні та підвищення ролі молоді в її реалізації на всіх рівнях.
    
    Довідково:
    Починаючи з 2002 року Представництво ООН в Україні залучає молодь зі всієї України до відкритого діалогу щодо Цілей Розвитку Тисячоліття, які полягають в покращенні життя кожного громадянина країни та гарантії основних прав людини: права на життя, на охорону здоров'я, якісну освіту тощо.
    Таким чином, молодь набуває досвід прийняття рішень щодо актуальних питань та проблем країни, шукаючи на них відповіді та налагоджуючи ефективний діалог з владою.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати