Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мерія Києва наказала орендарям звільнити дитячі садки

11 грудня, 2006 р.

    *** Всі дитячі садки Києва, які раніше були передані в користування державним і приватним структурам, найближчим часом повинні бути звільнені і відновити свою роботу як дошкільні установи. Про це на засіданні Колегії в міській адміністрації Києва заявив заступник мера Віталій ЖУРАВСЬКИЙ.
    
    Дана ініціатива міської влади викликана тим, що вже наступного року Київ може зіткнутися з проблемою браку місць в дитячих садах, пояснила начальник Управління освіти Лілія ГРІНЕВИЧ.
    Вона стверджує, що населення Києва постійно збільшується, проте при будівництві нових мікрорайонів нові школи і дитячі садки не будуються.
    
    За даними влади, через брак місць в дитячих садках вже зараз в групах по 30 дітей замість 20.
    
    Всього, затверджує ГРІНЕВИЧ, в минулі роки в оренду було передано 113 київських дитячих садів. З цього числа 63 установи передані державним структурам – податковій інспекції, пенсійним фондам і т.п.
    
    Тепер всі ці структури повинні звільнити дитячі садки.
    Втім, така ініціатива мерії задоволення у орендарів не викликала. На засіданні представник пенсійного фонду заявив, що при в'їзді в будівлі колишніх дитячих садів фонд проводив ремонти приміщень, і тепер ці витрати необхідно компенсувати.
    
    У свою чергу, заступник градоначальника Києва Віталій ЖУРАВСЬКИЙ пообіцяв, що районні адміністрації займуться пошуком відповідної заміни приміщень, щоб звільнити дитячі садки.
    
    Київ Прес Інформ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати