Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадянська комунальна самооборона

12 грудня, 2006 р.

    *** 18 грудня у Києві відбудеться зустріч Адвокасі клубу, де буде представлено Кампанію „Громадянська комунальна самооборона”.
    
    Зустріч Адвокасі Клубу відбудеться у понеділок 18 грудня 2006 року з 14:00 до 16:00 години в офісі проекту UCAN за адресою: Киянівський провулок 3-7, 2-й поверх.
    
    Тетяна Кіріллова, Східний регіональний адвокасі центр, Асоціація підтримки місцевого самоврядування, м. Луганськ, представить діючу адвокасі кампанію "ГРОМАДЯНСЬКА КОМУНАЛЬНА САМООБОРОНА", спрямована проти необгрутнованого підвищення цін на житлово-комунальні послуги та спроби місцевої влади вирішити проблеми ЖКГ за рахунок споживачів.
    
    Кампанія розпочала свою роботу у м. Луганськ у жовтні за участю п’яти громадських організацій, але вона відкрита для всіх бажаючих. Не тільки у м. Луганськ і області, а й в інших містах України було підтримано принцип кампанії - оплачувати комунальні послуги за старими тарифами доти, доки комунальна реформа не буде проведена у повному обсязі. І тільки після цього можна буде говорити про заключення договорів за новими, зміненими цінами (у цьому випадку може бути і не за більш високими, а, навпаки, за більш низькими). Ця кампанія є акцією законослухняності. Вимоги кампанії основані на ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", прийнятого ВРУ ще у 2004 році. Більш детально читайте у віснику ВРАЦ, що у додатку.
    
    Підтвердити свою участь у зустрічі слід до п’ятниці 15 грудня (14 години), надіславши повідомлення на адресу Victoria@ucan-isc.org.ua, чи зателефонувавши за ном.: 272-03-26, 272-27-82.
    
    Джерело : Адвокасі клуб, UCAN
    
    Додатки : Обгрунтування акції за законом ( 111.doc, 195 Kb )


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати