Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Акція «Безпечне місто»

12 грудня, 2006 р.

    *** Донецька обласна організація Комітету виборців України в рамках роботи Громадської ради при Управлінні внутрішніх справ Донецької області оголошує про проведення акції «Безпечне місто».
    
    Акція направлена на захист інтересів жителів територіальної громади Донецька, які, виходячи на вулиці міста як пішоходи, щодня вступають в запекле протиборство з міським транспортом.
    
    Результати такого протиборства виливаються в сумну картину, кожного тижня на дорогах Донецька гинуть люди. Причини цього, безумовно, лежать і в неуважності учасників дорожнього руху і в недотриманні правил.
    
    Проте, на думку, як пішоходів, так і водіїв, головна причина в поганому облаштуванні наших доріг спеціальними знаками, світлофорами, пішохідними переходами і іншими спеціальними засобами. Після закінчення проведення акції «Безпечне місто» члени Громадської ради спільно з Управлінням внутрішніх справ і Державтоінспекцією проведуть експертизу небезпечних ділянок доріг. Результати проведеної акції планується винести на сесію Донецької міської ради для того, щоб в бюджеті міста на 2007 рік передбачити необхідні кошти для вирішення даної проблеми.
    
    Джерело : Громадянський портал Донецька
    
    Автор : Адміністрація порталу


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю