Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Фундація імені короля Юрія: «Змінювати світ довкола на краще»

19 грудня, 2006 р.

    *** 15 грудня Благодійна фундація імені короля Юрія представила звіт про свою діяльність у 2006 році. В рамках програми був проведений благодійний аукціон, який зібрав 71 тисячу гривень.
    
    Благодійна громадська фундація iменi короля Юрія заснована у 2002 році з метою відновлення та розвитку традицій меценатства у Галичині. Мета діяльності Фундації – це не просто надавати ґранти, а творити зміни, та змінювати світогляд громади й світ довкола на краще.
    
    Всього у 2006 році Фундація імені короля Юрія підтримала громадські ініціативи на суму 56606 грн. Серед найуспішніших проектів: «Студенти - дітям» (проект студентів Державної медичної академії), «Різдвяне дійство» (Молодіжна громадська організація «Форумс»), підтримка Сьомого всеукраїнського фотоконкурсу «Природа 2006». Фундацією був втілений проект «Не залишатись осторонь – творити зміни» за підтримки Фонду Стефана Баторія (фінансування Фонду Форда). Змістом проекту стала програма підтримки ініціатив, спрямованих на покращення життя інвалідів. Було підтримано 13 проектів організацій області на загальну суму 59 108 грн. У 2006 році допомогу на розвиток громади та на актуальні соціальні потреби було надано на суму 135 681 грн.; допомогу медикаментами та на операційне втручання - на суму 44 494 грн.
    За підтримки міжнародних фондів та місцевих меценатів Фундація реалізувала проекти: «Молодь для дітей», в результаті якого було придбано офтальмологічне обладнання для дитячого садочку для дітей з вадами зору «Незабудка»; програма стажування для практиків у сфері філантропії за фінансової підтримки UCAN (Мережа громадянської дії в Україні).
    
    Фундація імені короля Юрія активно співпрацює з міжнародними організаціями, закордонними та українськими НДО, підтримуючи розвиток корпоративної соціальної відповідальності та розбудову громадянського суспільства в Україні.
    
    Серед гостей, які відвідали захід представлення звіту Фундації були голова облдержадміністрації Роман Ткач і його заступники Андрій Романчук та Володимир Шкварилюк, міський голова Віктор Анушкевичус, голова правління «Івано-Франківського обленерго» Олександр Бубен, голова правління АКБ «Прикарпаття» Богдан Заріцький, голова ради директорів «Прикарпатської фінансової групи» Олександр Корчмар, директор Калуської ТЕЦ Ігор Микитюк, голова ради підприємців при облдержадміністрації Володимир Бондаренко, директор ПП «Ганц» Богдан Ганцюк, депутат міської ради Руслан Гусак, директор ВАТ «Івано-Франківський молокозавод» Михайло Демянів та інші представники влади, бізнесу та громадських організацій. На жаль, на представленні звіту не зміг бути присутнім відомий івано-франківський бізнесмен, який постійно підтримує Фундацію у її діяльності, Олег Бахматюк.
    
    Після представлення звіту був проведений благодійний аукціон за підтримки молодіжної мистецької формації «Форумс». На аукціоні виставлялись твори відомих художників Івано-Франківська та роботи дітей з Навчально-реабілітаційного центру. Загалом, благодійний аукціон зібрав 71 500 грн. 10 відсотків від суми будуть передані особисто дітям, чиї роботи були представлені на аукціоні. А основна частина коштів, зібраних від продажу творів, будуть передані НРЦ для впорядкування комп’ютерного класу та на інші потреби закладу.
    
    Джерело : Благодійна громадська фундація імені короля Юрія


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю