Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Протягом року проводитиметься перевірка громадських організацій.

12 січня, 2007 р.

    Протягом 2007 року Міністерство юстиції України проведе перевірки об’єднань громадян, які були зареєстровані органами юстиції у 1995 році. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович.
    
    Міністр зазначив, що в ході перевірки, яка здійснюється на виконання частини другої статті 25 Закону України «Про об’єднання громадян», буде вивчене дотримання громадськими організаціями положень власних статутів.
    
    Міністр повідомив, що протягом 2006 року Міністерство юстиції проводило перевірку 80 всеукраїнських об’єднань громадян, що були зареєстровані у 1994 році.
    
    Під час перевірки не вдалося знайти кожну третю громадську організацію всеукраїнського статусу. Загалом, Міністерство юстиції не виявило за юридичними адресами, зазначеними у реєстраційних документах, 28 об’єднань громадян, легалізованих у 1994 році.
    
    Олександр Лавринович зазначив, що Міністерство юстиції, відповідно до чинного законодавства, вживатиме заходи до громадських формувань, діяльність яких фактично припинена або виходить за межі, окреслені положеннями їх статутів.
    
    Зокрема, повідомив Міністр, за результатами 4 тисяч перевірок об’єднань громадян місцевого статусу, проведених у 2006 році територіальними органами юстиції, винесено понад 600 письмових попереджень, а також подано відповідні матеріали до суду щодо примусового розпуску окремих громадських організацій.
    
    Міністерство юстиції також готує чергове звернення Мін’юсту до об’єднань громадян, місцезнаходження яких не було встановлене за результатами перевірки у 2006 році. Разом з тим, відзначив Міністр, за результатами перевірки, проведеної у 2004-2005 роках, таким чином вдалося розшукати лише 4 громадські організації.
    
    Джерело : Міністерство юстиції України


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати