Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Насильство щодо жінок: ефективність та системність протидії.

17 січня, 2007 р.

    17 січня у Львові відбулася презентація спільного проекту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Київської школи рівних можливостей «Насильство щодо жінок: ефективність та системність протидії» (2007-2008 рр.) за підтримки ЮНІФЕМ (Фонд ООН з ліквідації насильства щодо жінок).
    
    Презентація відбудеться в рамках семінару „Насильство в сім’ї: ефективність та системність протидії”.
    
    Організатор - Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.
    
    Даний проект є пілотним і вперше його реалізовуватимуть такі області як Львівська, Рівненська, Житомирська та Вінницька.
    
    Завдання проекту передбачають вироблення дієвого механізму використання нормативно-правової бази у сфері попередження гендерного насильства; забезпечення професійної підготовки представників державної влади, відповідальних за реалізацію Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та представників недержавного сектору, працюючих у сфері попередження насильства; підвищення рівня усвідомлення громадськістю шляхів подолання насильства в сім’ї через проведення інформаційних кампаній.
    
    На державному рівні партнерами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, як координатора проекту, виступають Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство освіти і науки України, Держтелерадіо, громадські організації: Міжнародний гуманітарний центр «Розрада» та Український освітній центр реформ; на регіональному рівні до реалізації проекту долучаться обласні та районні адміністрації, управління та відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, управління у справах неповнолітніх, управління внутрішніх справ, управління освіти, соціальні служби, неурядові та релігійні організації.
    
    У семінарі візьмуть участь заступник голови ЛОДА з гуманітарних питань Тарас Батенко, керівник проекту, голова правління Київської школи рівних можливостей Лариса Колос, заступник директора департаменту сімейної та гендерної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Алла Таран, начальник відділу департаменту громадської безпеки МВС України Валерій Брижик, начальник управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА Андрій Корнат, директор Львівського обласного гендерного ресурсного центру Лілія Гук та ін.
    
    Семінар проходитиме поетапно і триватиме три дні. Першого дня організатори семінару розповідатимуть про механізми реалізації Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та обговорюватимуть досвід практичної роботи Міністерства внутрішніх справ України з протидії насильству в сім’ї. Наступного дня учасники семінару вироблятимуть стратегію дій у реалізації соціальних проектів на регіональному рівні. Третього (заключного) дня відбудеться тренінг з питань моніторингу та підведення підсумків установчого семінару.
    
    
    Установчий семінар розпочнеться об 11 год в конференц-залі готелю „Перлина” (вул.Пулюя, 36).
    
    Джерело : STUDIC.info


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені