Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Ізяславській в`язниці зеки відмовилися лише від сніданку.

18 січня, 2007 р.

    В Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області називають недостовірною інформацію про голодування в Ізяславській виправній колонії №31.
    
    Про це заявив УНІАН заступник начальника Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області Володимир БОЙЧУК.
    
    За його словами, по-перше, засуджені Ізяславської виправної колонії №31 відмовилися 14 січня від сніданку у їдальні, але вдень у своїх камерах підкріплювалися тим, що напередодні принесли їм родичі та близькі, і всі прийшли до їдальні на вечерю.
    
    Крім того, як зазначив В.БОЙЧУК, “деякі ЗМІ назвали головною причиною відмови ув’язнених від сніданку жорстоке поводженням керівництва з засудженими, що насправді не відповідає дійсності”.
    
    За інформацією прес-служби управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області, головними вимогами “бунтівників” було покращення якості води, встановлення додаткових таксофонів та деякі зміни у розпорядку дня.
    
    Як зазначили в прес-службі, після інциденту представники керівництва Держдепу з питань виконання покарань, управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області та самої колонії розпочали прийом засуджених з особистих питань. Після чого того ж дня всі ув’язнені пішли на вечерю, і подальших випадків відмови від прийому їжі в їдальні колонії більше не було.
    
    Крім того, згідно з інформацією прес-служби, сьогодні начальник управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області Тимофій ЯКІМЧУК та його заступник В.БОЙЧУК перебувають у колонії, де продовжують вислуховувати скарги ув’язнених.
    
    Довідка: У Ізяславській виправній колонії №31 відбувають покарання понад 1200 засуджених.
    джерело: www.unian.net


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені