Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄС підтримує відновлення інституту мирового судді в Україні.

26 січня, 2007 р.

    5 лютого 2007 року у Києві Творчий центр “Каунтерпарт” та Інститут громадянського суспільства спільно з Академією муніципального управління проведуть круглий стіл на тему “Інститут мирових суддів в Україні: досвід та перспективи відновлення в Україні”. Захід відбуватиметься в межах проекту “Покращення доступу сільського населення до правосуддя” за фінансової підтримки Європейського Союзу.
    Круглий стіл проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Івана Кудрі 33, Академія муніципального управління, аудиторія 405; початок реєстрації – о 13.30. Власне круглий стіл розпочнеться о 14.00, очікувана тривалість заходу – 2 години.
    Організатори передбачають, що в роботі круглого столу візьмуть участь судді, науковці, правники, представники організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації. Заплановано обговорити досвід існування інституту мирового судді в Україні, доцільність та можливості відновлення його в сучасних умовах. Стан та напрямки розвитку недержавних інституцій досудового вирішення спорів теж будуть у центрі уваги учасників круглого столу.
    Запрошуємо представників засобів масової інформації (варто зробити попередню акредитацію). З питань участі та акредитації, будь ласка, звертайтесь до менеджера проекту Марії Ткачук (тел. (044) 529-73-94, е-mail: mari@csi.org.ua).


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені