Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Агентство США по міжнародному розвитку починає новий проект в Україні.

29 січня, 2007 р.

    Агентство США по міжнародному розвитку (USAІ) запускає дворічний проект (скорочена назва USAІ/TІBA) з бюджетом 8 млн. доларів США, що покликаний надавати технічну допомогу правительству України й приватному сектору в сфері розвитку торгівлі, інвестиційної діяльності й підприємництва, повідомляє Укрінформ.
    
    Проект буде сприяти розвитку торгівлі товарами й послугами відповідно до вимог ВТО, а також проведенню регуляторної реформи, спрямованої на встановлення сприятливого правового й підприємницького середовища для розвитку малого й середнього бізнесу й залучення інвестицій.
    
    
    "Проект одночасно буде працювати як на національному, так і на регіональному рівнях", - пояснив його керівник з боку USAІ Рик Герли. Він також відзначив: "Діяльність проекту буде зосереджена на сприянні вступу України у ВТО й підтримці після вступу, відповідності вимогам ОТ з боку приватних підприємств, поліпшенні підприємницького середовища й створенні умов, що сприяють збільшенню обсягів національних і іноземних інвестицій; створенні ефективного механізму виконання регуляторних актів з метою викорінювання корупції в сфері одержання прав власності на землю й користування землею, дозволів на будівництво й доступу до інженерно-комунальних систем".
    
    
    Новий проект скористається наробітками свого попередника, проекту USAІ/BІZPRO, що завершився в грудні 2006 року, і продовжить удосконалювати його методологію, що сполучить роботу на регіональному й загальнодержавному рівнях для посилення впливу державних регуляторних органів, ефективного упровадження Закону України "Про основні принципи державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності", визнання обов'язковості підготовки аналізу регуляторного впливу й аналізу його ефективності, а також виконання другої фази швидкої дерегуляции на рівні держави, регіонів і окремих секторів промисловості.
    
    
    Новий проект в Україні буде реалізовувати компанія "Booz Allen Hamіlton", що веде міжнародна консалтингова компанія з більше 18 тис. співробітників, що надає послуги клієнтам в усьому світі. Для здійснення проекту компанія "Booz Allen Hamіlton" буде залучати компанії "Emergіng Markets Group", "Economіc Іntegratіon Forum", "Crіmson Capіtal" і "Mendez England".
    Джерело: Ukrіndustrіal.Com


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені