Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громада має право знати.

12 лютого, 2007 р.

    15 лютого Центр прав людини "Древо життя", комісія з європейської і євроатлантичної інтеграції Громадської ради при ХОДА спільно з Головним управлінням зовнішньоекономічних зв,язків і євроінтеграції Харківської облдержадміністрації проводять семінар "Громада має право знати", присвячений кращим практикам виконання Державних програм інформування громадськості з питань європейської і євроатлантичної інтеграції на 2004-2007 роки.
    
    З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері європейської і євроатлантичної інтеграції, широкої і постійної громадської підтримки цієї політики, створення передумов для поглиблення і розширення відносин України з Європейським Союзом та Організацією Північноатлантичного договору вже четвертий рік поспіль реалізовуються Державні програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки.
    
    І хоча численні опитування свідчать, що на разі громадськості інформації про ЄС та НАТО бракує, в планах місцевих органів державної влади в переважній більшості областей України продовження цих програм не спостерігається. Тому 6 громадських організацій з різних областей України, в тому числі Центр прав людини "Древо життя", за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", продовжуючи свою діяльність в цьому напрямку, проводять активний моніторинг виконання Державних програм інформування. Мета активного моніторингу - підвищення рівня обізнаності харків,ян шляхом поєднання зусиль влади і громадських організацій.
    
    В рамках активного моніторингу 4 лютого в Харкові представники та експерти Центру прав людини "Древо життя" і "Донбасу Європейського" - громадських організацій, що вже проводять моніторинг, ділилися досвідом з представниками громадських організацій з Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей..
    
    А 15 лютого представникам Харківської облдержадміністрації про досвід залучення громадськості до виконання Державних програм інформування громадськості розкаже начальник управління інформації Полтавської ОДА Олег Миколайович Пустовгар.
    
    Учасники семінару отримають збірки, видані Центром прав людини "Древо життя": "Європейська і євроатлантична інтеграція крізь призму якості життя" і "Європейська і євроатлантична інтеграція очима молоді" та підбірку інформаційних матеріалів щодо ЄС і Північно-Атлантичного Альянсу .
    
    Прес-конференція відбудеться з 15.00 до 15.30.
    
    Увага! Представників ЗМІ ласкаво просимо акредитуватися до 20.00 14 лютого.
    
    
    Автор : Центр прав людини "Древо життя"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати