Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ВР узхвалила зміни до законодавства щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини

23 лютого, 2007 р.

    Верховна Рада України прийняла Закон про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини. За це рішення проголосували 251 народний депутат з 440 присутніх у сесійній залі.
    
    Законом, що був розроблений Міністерством юстиції, передбачається усунути прогалину законодавства, яка не дозволяє закінчити виконавче провадження після фактичного виконання рішення національного суду в ході виконання рішення Європейського суду з прав людини.
    
    Положення проекту Закону передбачають внесення змін до частини 1 статті 37 Закону України "Про виконавче провадження", яка передбачає вичерпний перелік випадків, коли відкрите виконавче провадження підлягає закінченню. Так, проектом Закону передбачається внесення змін, за якими виконавче провадження підлягає закінченню, якщо рішення фактично було виконане під час виконання рішення Європейського суду з прав людини.
    
    Таким чином, запропонований проект Закону усуває прогалину законодавства, яка виникла з огляду на виконання обов’язку України щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини.
    
    Крім того, проектом Закону передбачається внесення змін до п. 10 частини другої статті 3 Закону України "Про виконавче провадження» у частині назви Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини", прийнятого Верховною Радою 23 лютого 2006 року.
    Джерело:Українська Гельсинська спілка з прав людини.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю