Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Ґендерна рівність: Австрія - Україна.

26 лютого, 2007 р.

    17 березня у Києві відбудеться круглий стіл «Ґендерна рівність: Австрія - Україна», організований громадською організацією «Жіночі перспективи» та Австрійським культурним форумом.
    
    Час та місце проведення заходу: 17 березня 2007 року об 11.00 у приміщенні Посольства Австрії в Україні (Івана Франка, 33).
    
    Метою круглого столу є поширення досвiду Австрії у сфері реалiзацiї ґендерної полiтики. Пiд час заходу буде презентована брошура "Ґендерна рівність в Австрії».
    
    Запланованi питання для розгляду: національний та регіональний механізм ґендерної рівності в Австрії, досвід Австрії з питань боротьби проти насильства над жінками, ґендерні стереотипи у засобах масової інформації, узгодження сімейних обов’язків з роботою.
    
    У круглому столі візьмуть участь: Зігрід Берка, директор Австрійського культурного форуму в Україні, Карін Лібхарт, к.п.н., дослідник Віденського університету, Мартіна Бертольд, заступник голови офісу з питань жінок землі Зальцбург.
    
    Засідання пройде у форматі інтерактивних дискусій: питання - вiдповiдi. Для більш ефективного обговорення слід надіслати питання, якi Ви вважаєте за доцільне висвітлити під час засідання за електронною адресою: pro_women@ukr.net
    
    Якщо бажаєте взяти участь, надсилайте лист-зацiкавлення на електронну адресу органiзацiї "Жiночi перспективи": pro_women@ukr.net
    
    Дорожні витрати учасникам будуть відшкодовані.
    
    
    Джерело: ГО "Жіночі перспективи"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю