Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Щоденно 25 українських пенсіонерів потерпають від злочинних посягань.

19 березня, 2007 р.

    «Сьогодні в українських селах пенсіонери є тією категорією людей, кому щомісячно виплачують пенсії та інші види грошової допомоги. Щодоби в середньому вчинюється 25 злочинів саме відносно цієї категорії громадян. Так, за два з половиною місяці цього року є близько 2 тис. таких потерпілих», – повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Василь Фатхутдінов у суботу, 17 березня, під час селекторної наради міністра внутрішніх справ України Василя Цушка з керівниками регіональних управлінь МВС України, головами ОДА, обласних, міських та районних рад.
    
    За словами В.Фатхутдінова, на сьогодні у державі працює 13 тис. 700 дільничних інспекторів міліції, у тому числі 6 тис. 400 – у селах. «Головним завданням служби дільничних інспекторів міліції є: проведення профілактичної роботи, виявлення тих соціальних факторів, що призводять до напруги на території обслуговування», – зауважив він.
    
    «Звертаю увагу на територію захисту малозахищених верств населення, самотніх осіб похилого віку від злочинних посягань. Особливо гостро ця проблема стоїть у сільській місцевості», – наголосив В.Фатхутдінов.
    джерело: www.zik.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю