Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Києві відбувся семінар „Журналістське розслідування” за підтримки SCOOP .

27 березня, 2007 р.

    23 березня у Києві відбувся семінар „Журналістське розслідування” за підтримки SCOOP – мережі журналістів, які проводять розслідування, у Східній та Південно-Східній Європі. Учасники семінару – українські журналісти з регіонів та столиці представляли власні розслідування, обговорювали проблеми їх проведення, отримали консультації юриста з питань доступу до інформації тощо.
    
    На семінарі було також представлено два телевізійних розслідування, створених компанією ЮНІОН, Макіївка Донецької області.
    
    Керівник проекту SCOOP – Генрік Кауфхольц (Данія) зазначив, що „з початку роботи проекту в січні 2003 року було підтримано близько 40 розслідувань в Україні, серед яких два стали переможцями всеукраїнських конкурсів професійної преси, що їх проводила Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси у 2003 та 2004 роках.”
    
    За додатковою інформацією про SCOOP та правила подачі заявок англійською мовою ви можете звернутися на сайт www.i-scoop.org або українською чи російською мовами на адресу investig@i.com.ua.
    
    Про організацію:
    
    SCOOP – це мережа для журналістів, які проводять розслідування, у Східній та Південно-Східній Європі. Її засновано Датською асоціацією журналістів, що проводять розслідування, та International Media Support для підтримки журналістських розслідувань у європейських країнах, що проходять перехідний період, а саме: Сербії, Хорватії, Чорногорії, Болгарії, Румунії, Україні, Білорусі, Боснії та Герцеговині, Македонії, Албанії та Молдові. SCOOP фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
    
    
    Джерело : SCOOP


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю