Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Фільми документального циклу “Відкрита Зона” будуть представлені у спеціальному показі на міжнародному фестивалі „Дні документального кіно про права людини „Український контекст”.

30 березня, 2007 р.

    Фільми документального циклу “Відкрита Зона” (виробництво продюсерського центру “Закрита Зона”) будуть представлені у спеціальному показі на міжнародному фестивалі „Дні документального кіно про права людини „Український контекст”, який відкриється 30 березня у Будинку Кіно (вул.Саксаганського, 6). Четвертий міжнародний фестиваль „Дні документального кіно про права людини” триватиме до 6 квітня. На відміну від минулих років цьогорічні покази будуть проходити лише у післяобідні години і вхід на усі перегляди буде вільним.
    
    В рамках показу будуть представлені 5 різних фільмів документального циклу “Відкрита Зона”. До початку показу глядачі матимуть можливість поспілкуватися із автором фільмів документального циклу - Наталкою Фіцич, режисером Сергієм Цимбалом та генеральним продюсером продюсерського центру “Закрита Зона” Володимиром Ар'євим.
    
    Фільм “Мауглі” - це шокуюча розповідь про дівчинку, котра в ранньому дитинстві прожила рік у собачій буді - і почала поводити себе так, як вони. Фільм «Гріх» - історія про дитину з ВІЛ і про її сім'ю, котра бореться за право здобути освіту в кримському містечку Феодосія. «Різки під подушку» - це фільм про українських дітей, які на День Святого Миколая замість подарунків отримають різки під подушку. Фільм «Свобода або смерть» розказує історії учасників УПА - людей, що мусіли забути свої імена і переховуватися десятиліттями, котрі ризикували своїм життям щохвилини. Фільм «Брати по неволі» розповідає про групу патріотів в сільській місцевині Тернопільщини, які вночі підняли синьо-жовтий прапор над будинком місцевої адміністрації. Представлення фільмів документального циклу “Відкрита Зона” відбудеться 1 квітня 2007 року в Будинку Кіно з 16.00. до 19.00.
    
    Довідка. Продюсерський центр «Закрита Зона» працює на українському ринку з початку 2005 року. На сьогодні це одна з найпотужніших вітчизняна телевізійних продакшн-студій з найсучаснішим технічним забезпеченням. Окремим напрямком роботи продюсерського ценру є виробництво якісного українського документального кіно. Тільки у 2005 році було створено два повнометражних документальних фільми: «Остання зміна» та «День сьомий», які стали першими документальними стрічками, що вийшли на великий кіноекран з часу незалежності України
    джерело: www.imi.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій