Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Фільми документального циклу “Відкрита Зона” будуть представлені у спеціальному показі на міжнародному фестивалі „Дні документального кіно про права людини „Український контекст”.

30 березня, 2007 р.

    Фільми документального циклу “Відкрита Зона” (виробництво продюсерського центру “Закрита Зона”) будуть представлені у спеціальному показі на міжнародному фестивалі „Дні документального кіно про права людини „Український контекст”, який відкриється 30 березня у Будинку Кіно (вул.Саксаганського, 6). Четвертий міжнародний фестиваль „Дні документального кіно про права людини” триватиме до 6 квітня. На відміну від минулих років цьогорічні покази будуть проходити лише у післяобідні години і вхід на усі перегляди буде вільним.
    
    В рамках показу будуть представлені 5 різних фільмів документального циклу “Відкрита Зона”. До початку показу глядачі матимуть можливість поспілкуватися із автором фільмів документального циклу - Наталкою Фіцич, режисером Сергієм Цимбалом та генеральним продюсером продюсерського центру “Закрита Зона” Володимиром Ар'євим.
    
    Фільм “Мауглі” - це шокуюча розповідь про дівчинку, котра в ранньому дитинстві прожила рік у собачій буді - і почала поводити себе так, як вони. Фільм «Гріх» - історія про дитину з ВІЛ і про її сім'ю, котра бореться за право здобути освіту в кримському містечку Феодосія. «Різки під подушку» - це фільм про українських дітей, які на День Святого Миколая замість подарунків отримають різки під подушку. Фільм «Свобода або смерть» розказує історії учасників УПА - людей, що мусіли забути свої імена і переховуватися десятиліттями, котрі ризикували своїм життям щохвилини. Фільм «Брати по неволі» розповідає про групу патріотів в сільській місцевині Тернопільщини, які вночі підняли синьо-жовтий прапор над будинком місцевої адміністрації. Представлення фільмів документального циклу “Відкрита Зона” відбудеться 1 квітня 2007 року в Будинку Кіно з 16.00. до 19.00.
    
    Довідка. Продюсерський центр «Закрита Зона» працює на українському ринку з початку 2005 року. На сьогодні це одна з найпотужніших вітчизняна телевізійних продакшн-студій з найсучаснішим технічним забезпеченням. Окремим напрямком роботи продюсерського ценру є виробництво якісного українського документального кіно. Тільки у 2005 році було створено два повнометражних документальних фільми: «Остання зміна» та «День сьомий», які стали першими документальними стрічками, що вийшли на великий кіноекран з часу незалежності України
    джерело: www.imi.org.ua


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи