Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Депутат Стретович звернувся до Генпрокуратури щодо захисту майнових прав віруючих.

11 квітня, 2007 р.

    КИЇВ – 6 квітня 2007 року у Верховній Раді України було оголошено депутатський запит Володимира Стретовича до Генерального Прокурора України О. Медведька з приводу порушення майнових прав віруючих Всеукраїнського Союзу Об'єднань євангельських християн-баптистів (ВСОЄХБ) у місті Києві.
    Депутатський запит було направлено у зв’язку з повторним зверненням ВСОЄХБ після того, як від Генеральної Прокуратури України надійшла неповна та незадовільна відповідь на попередні звернення з приводу розслідування кримінальної справи щодо передачі у 2002-2003 рр. у власність ВСОЄХБ колишньої культової будівлі по вул. Л.Толстого, 3-Б у м. Києві. Вказана будівля знаходиться у використанні ВСОЄХБ ще з 80-х років минулого століття і була реконструйована віруючими за рахунок власних пожертв, а у 2003 році була передана ВСОЕХБ у власність. Справа розслідується не один рік і має резонансний характер.
    Слід зауважити, що представники Церков і релігійних організацій України глибоко занепокоєні фактом посягання на майно ВСОЄХБ, яке було передане зазначеному релігійному об’єднанню відповідно до забов’язань України перед Радою Європи та з огляду на політику держави, спрямовану на подолання негативних наслідків тоталітарного минулого. Нагадаємо, що 24 листопада 2006 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій на своєму засіданні ухвалила звернення з приводу необхідності скорішого вирішення цього питання до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України.
    джерело: Інститут релігійної свободи


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю