Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відновлено роботу Соціального притулку для жертв торгівлі людьми.

11 квітня, 2007 р.

    ГО "Жіночий інформаційно-консультативний центр" (м.Житомир) з 1 березня 2007 року в повній мірі відновив роботу Соціального притулку для жертв торгівлі людьми.
    
    
    1 березня 2007 року Жіночий інформаційно-консультативний центр розпочав Проект соціально-професійної адаптації жертв торгівлі людьми - "Альтернатива". Проект реалізовується за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції.
    
    В ході роботи психологи, соціальні працівники та керівник притулку виявлятимуть жертв трудового чи сексуального рабства та надаватимуть їм реінтеграційну допомогу (проживання, харчування, оплата навчання, відновлення документів, юридичний захист, супровід адвоката у суді, медико-психологічна допомога, працевлаштування) до кінця 2007 року. На кінець 2006 року Жіночим інформаційно-консультативним центром вже надано допомогу 38 особам.
    
    Якщо Ви знаєте людей, яких шляхом обману, погроз, шантажу та фізичного насильства примусили виконувати роботу, на яку людина не давала згоди, знаходилася під постійним контролем, без права вільного пересування, без виплати обіцяної заробітної плати, у якої вилучили документи, повідомте на гарячу лінію: (0412) 400-733 (в робочі дні).
    джерело: civic.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю