Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європейська комісія проти расизму та нетерпимості готує звіт по Україні.

19 квітня, 2007 р.

    Європейська комісія проти расизму та нетерпимості готує 3-й звіт по Україні щодо дотримання в країні прав та основоположних свобод людини.
    
    Про це йшлося у ході зустрічі делегації Європейської комісії проти расизму та нетерпимості з представниками українського Мін’юсту, яка відбулася 18 квітня у Києві.
    
    Як повідомила заступник Міністра юстиції Валерія Лутковська, у ході візиту делегація Комісії проводить низку зустрічей з керівниками урядових інституцій та неурядових організацій. Мета зустрічей – отримання інформації з широкого кола питань у сферах расизму, нетерпимості, дискримінації, антисемітизму тощо. А також – з’ясування ситуації з урахуванням Україною рекомендацій за підсумками попереднього звіту Європейської комісії проти расизму та нетерпимості, складеного у 2001 році.
    
    
    Зокрема, у ході комунікацій з представниками українського Мін’юсту делегація Комісії обговорила стан українського законодавства у згаданих сферах. Серед питань, що цікавили представників Комісії, – розробка та ухвалення законопроектів у сфері мовної політики, національних меншин, громадянства тощо.
    
    Валерія Лутковська зазначила, що подібні звіти складаються по всіх без винятку країнах – членах Ради Європи.
    
    Делегація Європейської комісії проти расизму та нетерпимості перебуватиме з візитом в Україні до 20 квітня. За підсумками, Секретаріатом комісії буде складений звіт, що носитиме рекомендаційний характер, та буде направлений для врахування усім зацікавленим державним органам України.
    Джерело:Українська Гельсинська спілка з прав людини.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю