Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Незручна тема: новий сезон.

20 квітня, 2007 р.

    21 квітня - Перший Національний телеканал розпочинає показ циклу передач «Незручна тема», присвячених питанням ґендерної рівності.
    
    «Незручна тема» виходитиме щосуботи з повторами щопонеділка. Прем’єрний випуск транслюватиметься 21 квітня о 12.25 (повтор 23 квітня о 14.30). Програму створено Громадською організацією “Жіночий консорціум” за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
    
    Автор ідеї та керівник проекту – тележурналіст Віра Карайчева. Цикл цього сезону складатиметься з 12 передач.
    
    Найближчим часом «Незручна тема» запропонує глядачу долучитися до дискусії щодо традиційного виховання хлопчиків та дівчаток, домашнього насилля, питання участі жінок в роботі органів влади, правди і брехні щодо ґендерної нерівності, різниці в кар’єрних можливостях представників різної статі, поділу домашньої праці та багатьох інших тем.
    
    Проект має на меті привернути увагу громадськості до питання взаємин представників різних статей, стереотипів, традицій та проблем, які існують в цій сфері, та шляхом обговорення стимулювати широку суспільну дискусію задля пошуку оптимального вирішення зазначених проблем.
    
    Програма пропонує новий формат взаємодії авторів, героїв та аудиторії: глядачеві отримує матеріал для дискусії, а висновки робить сам. «Незручна тема» вдало поєднує розважальний і пізнавальний компоненти, є легкою для сприйняття і розрахована на досить широку аудиторію: від молоді, яка лише формує свою життєву позицію, до людей старшого віку, які беруть активну участь у вихованні підростаючого покоління. Це передачі для дівчат і хлопців, жінок і чоловіків, бабусь і дідусів, оскільки підняті в них питання є актуальними для всіх людей, не залежно від віку та статі.
    
    
    Джерело : Координатор проектів ОБСЄ в Україні


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю