Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тендер за проектом «Спільнота споживачів та громадські об’єднання».

24 квітня, 2007 р.

    В рамках проекту Проект «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» оголошено тендер щодо оцінки спроможності провідних недержавних організацій громадянського суспільства з метою подальшого підвищення спроможності цих організацій та визначення напрямів/методів надання допомоги.
    
    Проект «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» є спільною ініціативою Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, що була започаткована у 2006 році. Загальною метою проекту є збільшення впливу громадянського суспільства на економічне життя країни згідно з європейськими стандартами. Зокрема, він покликаний сприяти розширенню доступу громадян до інформації про безпеку та результати незалежного тестування товарів та послуг і про права споживачів та механізми їх захисту, а також сприяти широкому обговоренню проблем, що стоять перед спільнотою споживачів в Україні.
    Проект «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» працює у трьох взаємопов’язаних сферах: (1) сприяння розвитку споживчої свідомості громадян, поширення в Україні європейського та світового досвіду незалежного тестування та інформування про безпеку споживчих продуктів; (2) розширення доступу до споживчої інформації; (3) сприяння розвитку механізмів реалізації прав споживачів.
    
    В рамках своєї діяльності проектом оголошено тендер щодо оцінки спроможності провідних недержавних організацій громадянського суспільства з метою подальшого підвищення спроможності цих організацій та визначення напрямів/методів надання допомоги.
    Реєстрація триває до: 11-05-2007
    Оголошення про тендер знаходиться тут
    http://www.un.kiev.ua/bc/tenders/756/
    
    
    Джерело : Програма розвитку ООН


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю