Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Оголошено про початок Національного конкурсу “Благодійник року 2007”.

25 квітня, 2007 р.

    Організаторами конкурсу стали Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”, Центр філантропії та Український Форум грантодавців. Генеральним партнером виступив Надра Банк. У вівторок, 24 квітня, у конференц-залі УНІАН організатори оголосили про початок конкурсу і розповіли про те, як він буде проводитися.
    
    Представники оргкомітету вважають, що позитивна практика соціальної відповідальності має знайти позитивну оцінку у нашому суспільстві. Це і спонукало їх започаткувати Національний конкурс „Благодійник року”. Предметом цього конкурсу є винагородження і публічне визнання представників українського бізнесу за проведення благодійної діяльності, спрямованої на вирішення актуальних суспільних проблем, а також популяризацію благодійництва в Україні.
    
    Конкурс проходитиме у два етапи. Перший етап відбуватиметься із 24 квітня по 30 червня. Його метою є визначення і нагородження благодійників у Києві і Київській області. У червні планується провести урочисте нагородження переможців першого етапу конкурсу. Другий етап розпочнеться 1 липня. Під час його проведення буде визначено переможців у інших 24 регіонах і 5 благодійників на національному рівні. На початку листопада відбудеться церемонія нагородження переможців. Організатори висловили свою вдячність Надра Банку, який підтримав ініціативу і став Генеральним партнером конкурсу. Президента Надра Банку пана Ігоря Гіленка запрошено стати почесним Головою Журі конкурсу.
    
    Під час проведення конкурсу на схилах Дніпра планується створити Алею благодійників, на якій кожне висаджене дерево буде присвячено окремій компанії-призеру конкурсу. З цього приводу вже встановлено попердні домовленості із київською владою.
    
    Голова Журі конкурсу Світлана Куц повідомила про те, що до журі конкурсу запрошено представників найбільш відомих благодійних організацій країни, які репрезентують різні сектори соціуму – соціальний захист, місцеве самоврядування, жіночі питання, також є представники українських і міжнародних фондів. Визначати переможців члени журі будуть за наступними критеріями: 1) вплив на зміни у житті місцевої громади; 2) якісні зміни, що відбулися в житті людей, яким надавалась допомога; 3) розміри та довготривалість здійснення благодійництва. Подавати заявки можуть як самі благодійники, так і отримувачі благодійних пожертв, за умови погодження заявки із благодійниками.
    
    Подача заявок може проводитись безпосередньо до офісу організатора конкурсу ВБФ «Дитячий світ» (м.Київ, вул.Артема, 15) або через електронну пошту dytsvit_fond@ukr.net. Заявка повинна містити докази благодійництва (фото, документи, публікації, тощо).
    
    Такі конкурси стали традиційними у сучасній Європі і в усьому світі. Так, член оргкомітету конкурсу Директор Українського Форуму грантодавців Ігор Попов розповів про те, що мережа донорських асоціацій проводить подібні конкурси в багатьох країнах Східної Європи. Так, в 2006 році „Благодійниками Року” стали СУАЛ в Росії, банк BRD (група Societe General) в Румунії, енергетичний холдінг CEZ в Чехії. Український конкурс стане одним із серії подібних заходів і дозволить не лише обмінюватися досвідом успішних проектів, але і порівнювати стан розвитку благодійності в нашому регіоні.
    Реєстрація триває до: 30-05-2007
    
    
    
    
    
    Джерело : Оргкомітет


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю