Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Кожен п'ятий школяр палить, кожен другий – пробував алкоголь.

25 квітня, 2007 р.

    Кожен п'ятий школяр в Україні у віці 11-12 років палить, а кожен другий уже пробував алкогольні напої. Такі дані оголосила глава наглядової ради міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко в ході відкриття другого міжнародного форуму "Відродження. Відновлення. Розвиток людини", що проходить у міжнародному дитячому центрі "Артек" (Крим) з 24 по 28 квітня.
    
    За її словами, результати соціальних досліджень свідчать про те, що у віці до 10 років 40 % хлопчиків і 20 % дівчинок уже пробували алкоголь.
    
    У 12 років алкогольні напої пробували вже 50% дітей. Крім того, до 11 років 17% школярів починають палити цигарки.
    
    Ющенко також відзначила, що на сьогодні кожен десятий студент або школяр уживав наркотики хоча б раз. А кожна третя дитина у віці 14-15 років живе постійним статевим життям.
    
    Вона також відзначила, що відповідно до офіційної статистики, кожен шостий з десяти ВІЛ-інфікованих в Україні - це молоді люди у віці до 30 років.
    
    На думку Ющенко, однією з причин такої ситуації в країні є те, що "існуюча система освіти не завжди відповідає потребам дітей, батьків, держави, а також тим викликам, що з малого віку кидає світ дітям".
    
    "Для рішення цих проблем необхідно об'єднати зусилля школи, церкви і молодіжних організацій", - відзначила вона, закликавши учасників форуму докласти всіх зусиль для вироблення концепції нової освіти, як для України, так і для усього світу.
    
    Головною метою форуму "Відродження. Відновлення. Розвиток людини" є розробка стратегії запровадження гуманної педагогіки через перетворення процесу освіти людини в процес її виховання.
    
    Джерело : Українська правда


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю