Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Виставки проектів ЄС в Україні.

28 квітня, 2007 р.

    25-26 квітня 2007 р. у Київському Будинку кіно відбулася Виставка проектів ЄС в Україні. Виставка у Києві була завершальною у серії виставок проектів ЄС в Україні: попередні були організовані у Донецьку (Донецький національний університет, 12-13 квітня 2007 р.) та у Львові (Львівський Будинок Вчених, 19-20 квітня 2007 р.).
    
    Виставки проводилися за ініціативи Представництва Європейської Комісії в Україні та Бєларусі та були спрямовані на підвищення обізнаності громадськості про відносини ЄС з Україною та важливість допомоги ЄС для громадян України.
    
    Основною метою виставок було інформування громадян України (наукових та університетських кіл, неурядових організацій, службовців, широкої громадськості) про діяльність Європейського Союзу в Україні, та, передовсім, результати реалізації проектів ЄС у різних галузях соціально-економічного життя, що втілюються в Україні. Загалом у роботі трьох виставок взяло участь понад 30 як загальноукраїнських, так і регіональних проектів у різних галузях соціально-економічного життя: у галузі сільського господарства, підтримки та розвитку відновлювальних джерел енергії, посилення регіональних соціальних служб, розбудови громадянського суспільства, боротьби із ВІЛ/СНІД в Україні, допомоги дітям вулиці, розвитку інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей та дітей тощо.
    
    Джерело : Представництво Європейської Комісії в Україні та Бєларусі


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю