Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс грантів посольства США для журналістів Західної України.

28 квітня, 2007 р.

    У журналістів західних областей України з’явилась можливість отримати фінансування для реалізації своїх проектів.
    
    Для цього треба взяти участь у регіональному конкурсі, який організує офіс грантових програм посольства США.
    
    Максимальна сума, що може бути виділена на один проект, складає 24 тисячі доларів, середні ж суми грантів становлять від 5 до 15 тисяч.
    
    Як використати таку можливість і виграти грант - про це розповіли на засіданні Чернівецького прес-клубу реформ. В українській журналістиці найслабкішим місцем є аналітика, вважає експерт офісу грантових програм Посольства США в Україні Олег Пастухов. Українські журналісти нехтують аналізом тих подій, які відбуваються в державі, - зазначив він і навів цьому конкретні приклади. «Якщо, наприклад, пан Івченко підписує, як хтось каже, антидержавні чи нормальні угоди, а журналісти в цей час пишуть про його Мерседеси, а не про те, що він робить - то це є тому підтвердження, що аналітичні репортажі не мають місця в аналітичній журналістиці», - сказав О. Пастухов.
    
    Саме ця обставина і спонукала оголосити конкурс. Подібні проекти вже прижилися в інших регіонах країни, тепер дійшла черга до західного. Сам конкурс спрямований на підвищення професійності журналістів у підготовці аналітичних публікацій, а також має на меті покращити співпрацю між факультетами журналістики та мас-медіа в Західній Україні, зокрема даючи стимул молоді йти працювати у пресу.
    
    Реєстрація триває до: 25-05-2007
    
    У конкурсі може взяти участь будь-який журналіст незалежного ЗМІ. Для цього треба до 25-го травня цього року надіслати заявку українською чи англійською мовами на офіційний сайт американського посольства в Україні (http://kiev.usembassy.gov/main_ukr.html). Кількість грантів - необмежена, головним критерієм відбору буде якість поданого матеріалу.
    
    Джерело : Молодіжна правда


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю