Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародний конкурс есе.

28 квітня, 2007 р.

    Міжнародний конкурс есе CIPE надає молоді можливість висловити свою думку про громадянство, економічну й ринкову реформи, молодіжне лідерство.
    
    Авторам дев’яти кращих робіт будуть надані призи у розмірі $1 000.
    
    Учасниками конкурсу можуть бути студенти й молоді фахівці (18-30 років).
    
    На розгляд пропонуються такі теми для написання творів: 1) Громадянство в демократичному суспільстві. Що необхідно зробити для того, щоб розвинути почуття громадянськості у молодих людей і допомогти їм знайти свою роль у демократичному суспільстві; 2) Освітня реформа і можливість працевлаштування. Як уряд Вашої країни має реформувати освіту, щоб надати молодим людям необхідних навичок і можливостей для подальшого працевлаштування; 3) Підприємництво і лідерство. Яких кроків має вжити уряд Вашої країни, щоб надати молодим людям можливість стати підприємцями та/або громадськими лідерами.
    
    Всі есе мають бути написані англійською, бути оригінальними й раніше не опублікованими, мати обсяг 2-4 тисячі слів; титульний аркуш має містити інформацію про категорію твору, контактну інформацію учасника, включаючи його громадянство.
    Реєстрація триває до: 31-05-2007
    Заявки на участь приймаються до 31 травня 2007 року. Адреса: Center for International Private Enterprise, 1155 15th Street NW Suite 700 - Washington, DC 20005; Телефон: (202) 721-9200; Факс: (202) 721-9250; Веб-сайт: http://www.cipe.org/programs/women/essay.php
    
    Джерело : Молодіжна правда


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю