Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні.

3 травня, 2007 р.

    17-18 травня 2007 року у м.Львові відбудеться семінар на тему: «Судовий захист біженців та шукачів притулку в Україні». Семанір проводиться регіональним благодійним фондом „Резонанс” за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.
    
    До участі у семінарі запрошуються судді, адвокати, юристи громадських правозахисних організацій. В рамках семінару планується розглянути питання законодавчого регулювання прав біженців та шукачів притулку в Україні, практики Європейського Суду з прав людини у справах про дотримання прав біженців, використання міжнародних стандартів дотримання прав біженців та шукачів притулку в судовому процесі.
    
    Організатори забезпечують проживання, харчування учасників, а також покривають транспортні витрати.
    
    Усіх зацікавлених просимо до 11 травня повідомити про своє бажання взяти участь у семінарі за телефоном: (032) 233 57 12 або за адресою resonancef@gmail.com.
    
    Загальна кількість учасників семінару – 30 осіб. Запрошення на семінар будуть надсилатись відповідно до черговості отриманих заявок.
    
    Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: (032) 236 70 69, (8 066) 721 01 16 (Олена Грабовська), (8 067) 674 09 21 (Андрій Лепак) або за адресою resonancef@gmail.com.
    
    Джерело : БФ „Резонанс”


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю