Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Акція “Квітка життя” стартує 1 червня.

7 травня, 2007 р.

    Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”, Проект UCAN та «Фундація для України» закликають громадські організації приєднатися до проведення акції “Квітка життя”, яка стартує в День захисту дітей і є складовою благодійної програми “Здорові діти у щасливій країні”.
    
    ЧОМУ ПРОВОДИТЬСЯ ЦЯ АКЦІЯ:
    Акція присвячена вирішенню найбільш болючої проблеми дитячої медицини України – проблеми дитячої смертності. Жахлива статистика свідчить: 57% усіх випадків смертності дітей віком до одного року становить смертність немовлят у перші дні після появи на світ. Також часто життя дитини залежить від професійності лікарів і наявності необхідного медичного обладнання в реанімаціях. Але реанімаційні відділення дитячих обласних лікарень недостатньо забезпечені необхідним обладнанням для того, щоб ефективно рятувати життя дітей.
    
    МЕТА АКЦІЇ:
    Метою нашої благодійної акції є допомогти забезпечити реанімаційні відділення 25 обласних дитячих лікарень України обладнанням, яке допоможе виходжувати новонароджених дітей, а також набагато більш ефективно рятувати дитячі життя. Для цього ми вже зв’язалися із кожною лікарнею і зібрали інформацію про терміново необхідне обладнання. Також ми домовилися із фірмами, які поставляють це обладнання в Україну, про суттєві знижки у його закупівлі. Тепер ми шукаємо партнерів для того, щоб разом зібрати кошти.
    
    ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ:
    Акція стартує у п’ятницю, 1 червня в День захисту дітей. О 12.00 на центральних площах 25 обласних центрів ми плануємо провести прес-конференції (для цього організації отримають банери акції розміром 2Х3 м). О 12.30 починається збір коштів, який проходитиме протягом трьох днів і закінчиться 3 червня о 18.00. Кожному, благодійнику, який зробить пожертву, дарується лакована пластикова наліпка у вигляді стилізованої квітки зі смайликом всередині – символ акції “Квітка життя”. Кожного вечора по закінченні збору коштів скриньки будуть здаватися на збереження до відділення Надра Банку, який виступає партнером акції і гарантуватиме цільове використання всіх зібраних коштів. 4 червня о 11.00 у цих відділеннях буде проведено прес-конференцію про результати акції і інкасацію (вийомку коштів) зі скриньок за участі представників громадських організацій, преси і банку.
    
    ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ:
    Волонтерську організацію, яка проводитиме акцію у обласному чи районному центрі, оргкомітет забезпечує наліпками, скриньками, плакатами, буклетами, бейджами і бейсболками у необхідній кількості, а також банером акції та іншими необхідними матеріалами, оплачуються витрати по організації прес-конференції. 10 організацій, які найбільш оригінально і ефективно проведуть акцію, отримають додатково матеріальні заохочення (як правило, це від 5% від суми зібраних коштів).
    
    Запрошуються волонтерські організації, які готові стати партнерами у проведенні акції. Повідомити про свою згоду слід до 22 травня, 17.00. З питаннями можна звертатися на e-mail: dytsvit_fond@ukr.net , телефонами (044) 481 09 49 або (097) 517 78 70.
    
    Партнери акції – Міністерство охорони здоров’я України, Надра Банк
    
    Джерело : Оргкомітет


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю