Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Національний Альянс взяв участь у семінарі в Польщі.

7 травня, 2007 р.

    З 27 квітня по 2 травня поблизу Варшави (Республіка Польща) в рамках проекту „Співпраця без кордонів” відбувся семінар-тренінг. Участь у ньому взяли представники молодіжних громадських організацій з Польщі, Латвії, Німеччини та України. Серед них і члени Волинської обласної організації ”Національний Альянс”.
    
    Україну на семінарі представляли кілька громадських організацій – Національний Альянс, театр „Гармидер”, ЦМГО „Наша справа”, „Імпульс”. Польщу – Об’єднання студентів Польщі.
    
    Програма семінару стандартна: знайомство учасників, презентація організацій, які вони представляли, а потім – робота у групах. Перед кожною групою ставили завдання розпрацювати спільний міжнародний проект та презентувати його. Оцінювали проекти рецензенти-критики. Вони зазначили, що переважна більшість учасників достойно представили свої проекти, і вони варті уваги грантодавців.
    
    Подібні міжнародні семінари мають неабияке значення для молодіжних організацій. Вони сприяють налагодженню добросусідських стосунків та домовленостей про співпрацю у певній галузі. Молодь має змогу не лише отримати нові знання, але й поділитися з іншими уже набутим досвідом.
    
    
    Автор : Національний альянс


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю