Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Національний Альянс взяв участь у семінарі в Польщі.

7 травня, 2007 р.

    З 27 квітня по 2 травня поблизу Варшави (Республіка Польща) в рамках проекту „Співпраця без кордонів” відбувся семінар-тренінг. Участь у ньому взяли представники молодіжних громадських організацій з Польщі, Латвії, Німеччини та України. Серед них і члени Волинської обласної організації ”Національний Альянс”.
    
    Україну на семінарі представляли кілька громадських організацій – Національний Альянс, театр „Гармидер”, ЦМГО „Наша справа”, „Імпульс”. Польщу – Об’єднання студентів Польщі.
    
    Програма семінару стандартна: знайомство учасників, презентація організацій, які вони представляли, а потім – робота у групах. Перед кожною групою ставили завдання розпрацювати спільний міжнародний проект та презентувати його. Оцінювали проекти рецензенти-критики. Вони зазначили, що переважна більшість учасників достойно представили свої проекти, і вони варті уваги грантодавців.
    
    Подібні міжнародні семінари мають неабияке значення для молодіжних організацій. Вони сприяють налагодженню добросусідських стосунків та домовленостей про співпрацю у певній галузі. Молодь має змогу не лише отримати нові знання, але й поділитися з іншими уже набутим досвідом.
    
    
    Автор : Національний альянс


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю